Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyvallah :) Çörek iyidir de fazlası zarar :/
Bu saatten sonra öyle bir güç havada kalır, bana göre. Seride buna benzer bir güç hatırlamıyorum ben. Uyanış dediğimiz gücü bile kaç bölüm önce göstermiş Oda. O yüzden 900 bölümden sonra ortaya bir güç şeyi koyup bu sadece Zoro'da var, şeyine girilmez bence. Zoro bi ihtimal kılıç değiştirir. Ama ağrılıklı olarak hakiye odaklanır artık.
Aslında BM 'da benzer bir güç var Brook'da şeytan meyvesi sayesinde ruhunu ayırabiliyor. Ruhsal anlamda bazı şeyleri konu edinebilir Oda. Ki çoğu animede şeytani varlıklarla anlaşma yapılması gibi bir durum var. Ben böyle bir güç bekliyorum şahsen :)

Aslında BM 'da benzer bir güç var Brook'da şeytan meyvesi sayesinde ruhunu ayırabiliyor. Ruhsal anlamda bazı şeyleri konu edinebilir Oda. Ki çoğu animede şeytani varlıklarla anlaşma yapılması gibi bir durum var. Ben böyle bir güç bekliyorum şahsen :)
Bm ve Brook'un meyve güçleri direkt ruhla alakalı şeyler, o yüzden onların dediğini yapabilmeleri gayet normal. Zoro dediğini yapacak şeytan ruhunu nerden bulacak? :)

@Relife Zoro yeteri kadar güçlü değil mi sence ? 4. kılıç veya ruhlara güvensin. Benim yıllardır teorimdir , ağzındaki kılıç kırılınca 1 veya 2 kılıç kullanmaya başlayacak diye. Veya Mihawk'ı yenince ağzındaki kılıcı bırakmayacak mı ?

@Relife Zoro yeteri kadar güçlü değil mi sence ? 4. kılıç veya ruhlara güvensin. Benim yıllardır teorimdir , ağzındaki kılıç kırılınca 1 veya 2 kılıç kullanmaya başlayacak diye. Veya Mihawk'ı yenince ağzındaki kılıcı bırakmayacak mı ?
Zoro rey-sensei gücüne gelmesi için daha çoook power up lar daha çok yeni güçler kazanacaktır. KK'nın sağ kolu olmak yeni güçler arayışına itecektir. Zamanında bir kızı yenemediği için 3. kılıcı düşünen adam dünyanın en iyi kılıç ustası olmak için 10 kılıç bile kullanabilir. Sonuçta adamin bir arzuları var luffy'i kk yapmak ve en iyi kılıç ustası olmak. Savaşçı ruhu olan biri için öğrenmenin geliştirmenin bir adım sonrasına ulabilmek için çalışmanın sonu yoktur. Zaten sürekli idman yapıp kendini geliştirmeye can atan adam Zoro. Şeytan meyvesi yiyeceğini düşünmüyorum ancak Hakuba gibi bir ruhu kendisi çıkaracağına inancım var. Yeteri kadar güçlü mü bence değil. Ne zaman ki bir amiral Zoro için diğer amiralleri destek ister o zaman benim için güçlenmiş sayılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık