Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Bonney aynı zamanda Connie mi, nasıl oluyor anlamadım. Anlayabilen var mı? Her şey birbirine karıştı.

Doflamingo çok önemli bir karakter olmadı zaten hep öyleydi. :) Bana yardım etmediğinize pişman olacaksınız temin ederim diyordu şimdi kadimler denge elden gitti diye kıvranıyor doffy olmazsa gider tabii.
Eh haklısın. Kendi yolunu bulmuş bir Shicibukai sanılsa da benim aslına kast ettiğim krala karşı düşmanlarını hazırlayacak ve o meşur kehaneti vs yi anlatacak kişi olacak diye düşünmem. Ayrıca belki de kendisi savaşmaya devam eder. Ne bileyim ortalık çok karıştı ya

Bir şeyi saçma bulmak hakaret mi oldu ve bunu sana laf çakmakla aynı kefeye mi koyuyorsun? Ben senin şahsına özeline bir laf attım mı? Hayır. Öne sürdüğün şeyi saçma buluyorum. Nedenini de kendi düzlemimde sebepleri ile açıklamaya çalışıyorum. Birde laf atacaksın sonra göz yumma mı bekleyeceksin? Eleştirmekle laf atmanın çizgisini iyi ayırt et.
Saçma bulmak hakaret değil ama ortamı germeye gayet uygun bir mesaj.Bir de her mesajda inadına söylüyormuş gibi yazınca doğal olarak geriliyor insan.Laf çakmakta kişiliğe hakaret değildir ayrıca.Bende senin özeline laf atmadım yani.

Burada dediğimi anlamamışsın. Ben ne dedim bilgi objektif veya subjektif olabilir. Eğer halkın bildiği bilgi subjektif ise tabiki tartışılabilir ama objektif bir bilgi mesela "Korsan Beyazsakal" halk bilince tartışmaya açık mı oluyor? Bahsettiğim bu.
''Korsan WB'' demek ayrı ''En güçlü adam'' ünvanı ayrı.Korsan WB denince bunun tartışılacak bir kısmı kalmıyor zaten.Ama en güçlü adam deyince ve bu en güçlü adamı yaşlı halinde görünce insan doğal olarak gençliğinde alıp üstünde mi kaldı diye düşünüyor.Hele o mf WB'nin amiral karşısındaki performansını görünce bu ''Yonko karşısında ne yapabilir o zaman ?'' diye daha da tartışılabilir bir hale geliyor.

IM-Sama nın gözleri gelince akla ilk Mihawk geliyor ama pek olası değil gibi. Dünyanın en iyisi bildiğimiz gibi Ryuuma Mihawk’ın soyunu ya da ona benzerini tek hamle de biçiyordu. Mihawkla akraba falan çıkarsa önceki göndermeleriyle çelişir. Bu herif ya da kadın Luffy’nin annesi çıkarsa çok daha anlamlı olacaktır.

IM-Sama Mom gözleri gelince akla ilk Mihawk geliyor ama pek olası değil gibi. Dünyanın en iyisi bildiğimiz gibi Ryuuma Mihawk’ın soyunu ya da ona benzerini tek hamle de biçiyordu. Mihawkla akraba falan çıkarsa önceki göndermeleriyle çelişir. Bu herif ya da kadın Luffy’nin annesi çıkarsa çok daha anlamlı olacaktır.
bu kişi daha çok eski biri gibi duruyor. luffy'nin annesi olması biraz tuhaf kaçar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık