Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O biraz zor ufak yaralarla kaçabilirlerse şükretmeleri lazım kadimlerin bir silgi kullanmasına bakar özellikle komutanların varlığı.
Doflamingo çok önemli bir karakter oldu bu olanlardan sonra. Zaten son zamanlarda dediği her şey bir bir çıkarken ne demek istedikleri de bir bir anlaşılıyor. Doffy de Korsan Kralı olmak istiyordu. Bu yüzden bir gün o hapisten çıkacak. Ve o banyoya sokacak bizi diye düşünüyorum.

Im'ın gösterdiği hedefleri Cp0 halledecek muhtemelen. Akainu'nun Gorosei'ye ayar verdiğini görmüştük, Cp0'dan da hazetmediği belli. Acaba denizcilerle hükümetin ters düşmesini mi izletecek. Devrimcilerin hiç şansı yok, kargaşadan yararlanabilirler ancak.

en niye dikkat etmiyorsun üslubuna ? Beni uyararak ikiyüzlülük yapmışsın.''Saçma'' demekten başka bir şey bilmiyorsun.Daha önceki tartışmaları da hesaba katsak kaç tane böyle mesajın var.Ama ben 1 tane iğneleyici mesaj atınca rererö oluyor,uyarmaya başlıyorsun.
Bir şeyi saçma bulmak hakaret mi oldu ve bunu sana laf çakmakla aynı kefeye mi koyuyorsun? Ben senin şahsına özeline bir laf attım mı? Hayır. Öne sürdüğün şeyi saçma buluyorum. Nedenini de kendi düzlemimde sebepleri ile açıklamaya çalışıyorum. Birde laf atacaksın sonra göz yumma mı bekleyeceksin? Eleştirmekle laf atmanın çizgisini iyi ayırt et.

Halk bildiği zaman gerçekliği değişiyor tabii.Halk her şeyin doğrusunu nerden bilebilir nasıl bi mantık bu ?
Burada dediğimi anlamamışsın. Ben ne dedim bilgi objektif veya subjektif olabilir. Eğer halkın bildiği bilgi subjektif ise tabiki tartışılabilir ama objektif bir bilgi mesela "Korsan Beyazsakal" halk bilince tartışmaya açık mı oluyor? Bahsettiğim bu.

Doflamingo çok önemli bir karakter oldu bu olanlardan sonra. Zaten son zamanlarda dediği her şey bir bir çıkarken ne demek istedikleri de bir bir anlaşılıyor. Doffy de Korsan Kralı olmak istiyordu. Bu yüzden bir gün o hapisten çıkacak. Ve o banyoya sokacak bizi diye düşünüyorum.
Doflamingo çok önemli bir karakter olmadı zaten hep öyleydi. :) Bana yardım etmediğinize pişman olacaksınız temin ederim diyordu şimdi kadimler denge elden gitti diye kıvranıyor doffy olmazsa gider tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık