Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yanlış anlamıyorum da , burada yaptığımız şey zaten ağzından duyana kadar varsayımlarda bulunmak.

Daha önce de dediğim gibi o annesi bence. Benzerlikten faydalanıyor olmalı diye düşünüyorum ben. Hükümeti affetmeyecek olması da o krallık yüzündendir belki. Gerçek halinin yaşlı olduğuna da inanmıyorum. O yaşta o kadar yemek yiyemezdi bence.Daha önce de yaşı açıklanmıştı sanırım.
Edit : Ace'in kız arkadaşı veya dostu olabilir bence.
Niye yiyemesin canım gençliği sadece cildiyle alakalı değildir belki. Organları da gençleşiyor olmalı. Hatta bir belki daha, gençliğinde güzel kalabilmek için yemeyi dahi düşünmediği yiyecekleri bu meyveyi yedikten sonra tabakla birlikte mideye götürmeye başladı. Olur mu olur.

Yok biliyorum onu ben de yapıyorum sadece bonneyin bugüne kadar ilişki kurmuş gibi yaptığı kişiler devrimci değildi bu yüzden bağlantı kuramadım
Sürgün gibi yaşadığı bir görsel vardı mangada , tam neresiydi hatırlamıyorum ama 2 yılın ardından gözükmüştü.Orada devrimciye benziyordu biraz. Denizde değildi , gizleniyordu vs.
Niye yiyemesin canım gençliği sadece cildiyle alakalı değildir belki. Organları da gençleşiyor olmalı. Hatta bir belki daha, gençliğinde güzel kalabilmek için yemeyi dahi düşünmediği yiyecekleri bu meyveyi yedikten sonra tabakla birlikte mideye götürmeye başladı. Olur mu olur.
Haklı olman kuvvet ile muhtemel :D

Sürgün gibi yaşadığı bir görsel vardı mangada , tam neresiydi hatırlamıyorum ama 2 yılın ardından gözükmüştü.Orada devrimciye benziyordu biraz. Denizde değildi , gizleniyordu vs.

Haklı olman kuvvet ile muhtemel :D
Aranıyordu büyük ihtimalle. Yav açıklansa da kurtulsak lanet kızdan. Uzunca bir süre tayfaya gelecek diye bekledim yok yani gelme artık istemem seni.

Aranıyordu büyük ihtimalle. Yav açıklansa da kurtulsak lanet kızdan.
Tayfaya gelir mi bilmiyorum ancak bana göre seride en güzel (dış görünüş) karakter.Davranışlarını da seviyorum ben. Bundan sonrası ne olur bilemiyorum ama Shabondy de bulsam katılırdım tayfasına.

Bu zamana kadar Luffy için her şey hep yolunda ilerledi, çok büyük bir darbe yiyecek ve bunun nasıl olacağını bilememek içimi kemirdi resmen bu bölümde.

Bu zamana kadar Luffy için her şey hep yolunda ilerledi, çok büyük bir darbe yiyecek ve bunun nasıl olacağını bilememek içimi kemirdi resmen bu bölümde.
Her şey hep yolunda gitti derken neyi kast ettin anlamadım ben. Başkasının ki 3.şahısların yardımı olmadan hayatta kalması imkansızdı hikaye olarak. Ace , tayfasının dağıtılmasına vs hiç girmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık