Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güncel olarak okuduğum en iyi bölümdü. Tek bir sayfada bile sıkılmadım. Şu Roger'dan önce hüküm süren Taş adamlar tam olarak kimler acaba? Bu seri toparlayacak demiştim! Rezil kovalamaca bölümlerinden sonra ilaç gibi geldi bu bölümler valla.

Garp'a ise diyecek söz bulamıyorum, tamam torunun korsan, sen de gamsız bir adamsın da insan biraz endişelendiğini gösterir lan. Bu nedir arkadaş?

Shanks ise Karasakal hakkında konuşmaya gelmiştir büyük ihtimal.

Siyah beyaz çizimden nasıl anladın lan rengini :gamyon:
Yeşilse ne ala zaten. Ben şartımızı belirttim sadece. :/ Ha istese de istemese de dolaylı yoldan devrime katkısı olacak birisinden bahsediyoruz burada. Hatta Luffy'yi kurtararak çoktan devrime en büyük hizmetlerden birisini yapmış oldu. Gerisi de gelir herhalde.

Dolu dolu dolu bir bölüm. İkileme kurtarmıyor, üçleme yapıyorum.
Hadi bu Lucci'den bir şey beklemiyordum da Kaku daha iyi gibi duruyordu be.
Don Ouixote Mjosgard'dan bir adilik beklemiyorum ben. Otohimenin insanları değiştirme olayını görmüştük.
Linlin ve Kaido'nun eski ortaklıkları ve Garp'ın kahraman ünvanını alması. Wano'da işler çok karışacak, müttefik yığılması, düşmanların ortaklığı. Süpernovaların geri kalanının nasıl pozisyon alacağını göreceğiz büyük ihtimal önümüzdeki bölümde.
Birisi böyle bir şey paylaşmış mesela, olur mu diye.
903 involved the Straw Hats.
904 involved the Revolutionaries.
905 involved the Admirals.
906 involved the Princesses.
907 will involve the Yonko.
908 will either involve the Warlords or Super Rookies.
Olabilir yani. Gerçi Super Rookies yerine En Kötü Jenerasyon dersek Teach de görülebilir. Wano cidden Marineford'u devede kulak bırakacak bir arc olabilir( savaş bakımından)

Amiral koltuğuna aday olmuş Momousagi(Gion) ve Chaton(Tokikake)'u da görmüş olduk. Her ne kadar Koramiral olsalar da Amiral seviyesine yakınlar. Yani Maynard da Koramiral, bunlar da Koramiral.

Shanks'ın Marie Geoise'de ne işi var hiç anlamış değilim, kusura bakmayın. Bu adamlar düşman. Bak Kaido ile Linlin eski dost olsalar bile Den Den Mushi ile konuşuyorlar. Shanks uzaktan bir görüşme ayarlamayıp da bunların ayağına gidiyor. Aynı adam Beyazsakala bile mektup gönderdi, ayağına gitmeye mecbur olmadan önce. Uzaktan herhangi bir iletişim sağlayamadı mı yani? Mangaka bunu mantıklı açıklasa çok iyi olur.

Shanksın ilk uyarı Wb ye geldi Wb 200 bölüme kalmadan düştü. Şimdi Wg uyarmaya geldi 200 bölüme onların da fişini çekerler. 3. uyarıyı da Luffye yapmaya gelir artık.

Bu haftadan ziyade haftaya neler olacak onu merak eder oldum. Bu Shanks konuşmasını umarım haftaya gösterir.
Nerdeee :( 300 bölüm sonra öğreniriz aslını astarını. Hayır şu Shanks panelini okurken aklıma zerre bu tip bir şey gelmemişti herkes adamın ikiyüzlü, hain falan olduğunu düşünür oldu :D Bana klasik itibar gören Shanks imajı vermişti. Zaten Oda velev ki Shanks'i kötü gösterip ters köşe yapacak olsun, bunu en can alıcı noktada birden yapardı böyle değil.

Nerdeee :( 300 bölüm sonra öğreniriz aslını astarını. Hayır şu Shanks panelini okurken aklıma zerre bu tip bir şey gelmemişti herkes adamın ikiyüzlü, hain falan olduğunu düşünür oldu :D Bana klasik itibar gören Shanks imajı vermişti. Zaten Oda velev ki Shanks'i kötü gösterip ters köşe yapacak olsun, bunu en can alıcı noktada birden yapardı böyle değil.
Hain diyenlerin çoğu troll zaten. :/ Ajan majan boş işler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık