Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akagami Shanks'ı falan geçin ya böyle lakap olmaz. Yok mu felaket tellalının Japoncasını bilen?

Oradakiler Gorosei-Shanks-Dragon-Fujitora-Green Bull-Sabo. Shanks'ın gelme sebebi konuşmak değilde olacakları bildiğinden olabilir. Mantıken devrim ordusu güçsüz durumda über güçlü gösterilmezse Dragon. Shanks kötü olacak bir karakter değil bana göre.

@Master of Puppets

Evet yine güzel bir bilgi daha. Demiştim nasıl bizim Luffy çaylak muamelesi gördüyse her korsan zamanın birinde aynı muameleyi görmüştür. Roger ve WB'de yola çıktığında Yonkou seviyesinde değildiler. Onlara da çaylak muamelesi çekenler elbet olmuştur. Ben korsanların maceralarının birbirinden çok farklı olduğunu düşünmüyorum. Yonkou'ların bile geçmişlerinde ittifak yaptıklarını görüyoruz.

Aynı zamanda WB ve Roger'ın da zamanında ben ittifak olduklarını düşünüyorum. Rocks'lara karşı ittifak olmuş olabilirler. Bunları da göreceğiz yavaş yavaş bence.

Bu arada yıllardır Garp'ın ünvanına laf atıldı bir yalan üzerine kurulu diye.:D Meğer adam Roger'dan önce de ünvana sahipmiş.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık