Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hele şükür içi dolu bir bölüm geldi, hep böyle gitse ne güzel olur. En son panelin sağ alt tarafında ki "roger" ismi niye orada geçti orayı anlayamadım.

İşte hocam olaya duygusal bakıyorsun :) lucci kötü bir karakter neden buna karşı çıksın ki ? Doflamingo olsa veya teach olsa orda karşı mı çıkacak böyle bir duruma hayır gayet de gülerek izlerlerdi yani onlardan da nefret mi edelim şimdi :D
İyi güzel diyorsun ama eğer her şeye mantıksal yaklaşacaksak ne anladım ben bu seriyi takip etmekten? Hikayeden nasıl zevk alacağım? :D Saydığın karakterler de bu kadar rezilce bir şey yapsa onlardan da soğurdum. Fakat mangaka bu iğrençliği Lucci’ye layık gördüyse yapacak bir şey yok. :D

Lucci konusunda muhtemelen ağlayıp hükümetten kaçarlarken ne oldu da köpek gibi geri geldiler konusunda yakınıyorlar muhtemelen.

Kizaru sıkıntılı karakter, yağmur yağdırır giderse reis :rolleyes:
Bu dediğin konuda yakınmaları doğru. Ama neden emir dinledi orda veya neden yardım etmedi gibi bir eleştiri bence yanlış bu tabi benim düşüncem.

Büyük enişteyi bi tutmasalar ortalığı dağıtacak da işte akainu salmıyor :)

Bunlar kötü karakter. O yüzden kötü karakter diyoruz ya zaten. Orda emir dinlemeyip yardım etseydi kötü diyemezdik lucci ye.Akainu örneğin çok kötü olmuş :( Akainu sivilleri ve kendi adamını öldüren birisi onu örnek vermen hoş olmadı. Kutsal ejderlerin emirlerini veya goroseilerin emirlerini yerine getirmezse o zaman görürüm ben akainuyu. Kaku orda ne diyor ? Savaş önledik diyor. Birileri onları durdurması lazımdı lucci durdurmasa kaku durduracaktı bu sefer kakuya laf atacaktınız. Doflamingo kardeşini öldürüyor şimdi duygusal baksam ne şerefsiz adam derdim ama bu adam kötü birisi yani onun karakterine bakarak ve onun açısından bakıyorum olaya.

Bak hatta sana şöyle anlatayım. Diyelim ki orda zoro var ve charloss orda zoroya git şuna vur dedi ben de doğal olarak zoro’nun karşı çıkmasını beklerim ama zoro birden charlossun emirlerini yerine getirseydi işte o zaman kişiliğine aykırı tavır sergilemiş olurdu.
Nasıl yani bi karakterin kötü olması onun yaptığı kötülükleri,şerefsizlikleri mazur görmemiz için yetiyor mu ? Dof'un kötü olması şerefsiz olduğu gerçeğini değiştirmez o yüzden.

Ayrıca Lucci'nin eleştirilme nedenini anlamamışsın.2y önce hükümetten kaçarken şimdi yine onların köpekliğini yapmasına laf söylüyoruz.Geçerli bi nedeni olabilir belki ama böyle bir şey varsa bile bu açıklanana kadar yaptığı bildiğin şerefsizlik.Kötü olması onursuzluktan,şerefsizlikten emekli etmez onu.

Bunlar kötü karakter. O yüzden kötü karakter diyoruz ya zaten. Orda emir dinlemeyip yardım etseydi kötü diyemezdik lucci ye.Akainu örneğin çok kötü olmuş :( Akainu sivilleri ve kendi adamını öldüren birisi onu örnek vermen hoş olmadı. Kutsal ejderlerin emirlerini veya goroseilerin emirlerini yerine getirmezse o zaman görürüm ben akainuyu. Kaku orda ne diyor ? Savaş önledik diyor. Birileri onları durdurması lazımdı lucci durdurmasa kaku durduracaktı bu sefer kakuya laf atacaktınız. Doflamingo kardeşini öldürüyor şimdi duygusal baksam ne şerefsiz adam derdim ama bu adam kötü birisi yani onun karakterine bakarak ve onun açısından bakıyorum olaya.

Bak hatta sana şöyle anlatayım. Diyelim ki orda zoro var ve charloss orda zoroya git şuna vur dedi ben de doğal olarak zoro’nun karşı çıkmasını beklerim ama zoro birden charlossun emirlerini yerine getirseydi işte o zaman kişiliğine aykırı tavır sergilemiş olurdu.
Mübarek sen hala anlamamışsın ne demek istediğimizi. :( Kutsalların kıçını yalamak başka, emirleri yerine getirmek başka. Charloss gibi gevşeklere tanrı muamelesi yapmasına laf ediyoruz. Utanmasa büyük bir zevkle secde edecek önlerinde. Can sıkan şey bu anladın mı?

@RedTeroR
Sanmam. İllaki çıkacaktır bir şeyler.

Shanks'ın gerçek yüzü!! O aslında bir koca ana mı?!
Neden olmasın! Eskiden örgüt tarzı bir şeyin içindeymiş kesin... İşte güç topladıklarını görünce anlatmaya geliyor reis :cool:
Ayıboğan'ın annesi Bakkin'de bu tarz bir kapüşon takıyordu hatırladığım. Carmel falan da öyle desek var bir şeyler...
Bu dediğin konuda yakınmaları doğru. Ama neden emir dinledi orda veya neden yardım etmedi gibi bir eleştiri bence yanlış bu tabi benim düşüncem.

Büyük enişteyi bi tutmasalar ortalığı dağıtacak da işte akainu salmıyor :)
Kesinlikle katılıyorum. Lucci belli çocukluğundan belli emir gelince yapıyor doğal olarak alışmış işte :oops:

Vallahi Kizaru reisin görüp dalmadığı kalmadı :D
Rayleigh'i gördü daldı.
WB zaten savaş ortamı.
Arlong'a falan eziyet ederken ki psiko bakışını hatırladım kesinlikle savaşmayı seviyor :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık