Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sistemi kutsallar kurmuş. Bunlar da o sistem üzerinden kendi adaletlerini uygulamaya çalışıyorlar. Zaten Akainu'ya kalsa kutsalları bir kaşık suda deler (Ah Ace ah xD) ama gücü yetmiyor demek ki. Zaten mantıklı olanı da bu değil mi? Denizciler, kafalarına göre hareket edebilecek durumda olsaydı çoktan bağımsızlığını ilan etmez miydi sence de?
Denizciler komple girse hükümete, iki güne mevlidini okurlar. Amiral adayları bile etrafta kol geziyor :oleyo2:

Güçsüzlüklerinden değil yani, böyle kabul ettiklerinden dolayı :bilmem:

Bence sen düşün. :( Kimse iyilik beklemiyor Lucci'den. Akainu da onların adamı ama en azından ne mal olduklarını biliyor. Bu yüzden Akainu olmuş zaten, Lucci gibi kutsal kıçı yalamıyor. Yok efendiler de yok dünyayı yarattılar da, verin elinizi ayağınızı öpeyim de falan fıstık bir ton şey söyledi.
Bunlar kötü karakter. O yüzden kötü karakter diyoruz ya zaten. Orda emir dinlemeyip yardım etseydi kötü diyemezdik lucci ye.Akainu örneğin çok kötü olmuş :( Akainu sivilleri ve kendi adamını öldüren birisi onu örnek vermen hoş olmadı. Kutsal ejderlerin emirlerini veya goroseilerin emirlerini yerine getirmezse o zaman görürüm ben akainuyu. Kaku orda ne diyor ? Savaş önledik diyor. Birileri onları durdurması lazımdı lucci durdurmasa kaku durduracaktı bu sefer kakuya laf atacaktınız. Doflamingo kardeşini öldürüyor şimdi duygusal baksam ne şerefsiz adam derdim ama bu adam kötü birisi yani onun karakterine bakarak ve onun açısından bakıyorum olaya.

Bak hatta sana şöyle anlatayım. Diyelim ki orda zoro var ve charloss orda zoroya git şuna vur dedi ben de doğal olarak zoro’nun karşı çıkmasını beklerim ama zoro birden charlossun emirlerini yerine getirseydi işte o zaman kişiliğine aykırı tavır sergilemiş olurdu.

EL'de aha dedik Zoro Kaku'nun gözlerini falan açtı şu malum anahtar sahnesinde gene neler yapıyor zırtolar.
Ben bunları en baştan beri sevmemiştim zaten.Cp-0 için başka karakterler tasarlasaydı daha iyidi.

Doğru, bu da bir ihtimal. Ama bana diğeri olacak gibi geliyor :) Lucci'nin bakışları niyeyse böyle düşündürdü bana.
Bakalım artık ya.Ama hangisi gerçekleşirse hoşuma gitmicek benim.CP-0 için yeni karakterler görmek daha iyi olurdu.Çünkü bunların dışarıdan bakınca daha esrarengiz,tehlikeli bi havaları vardı maskeyle.Sonra maskeyi bi kaldırıyorlar pinokyo Kaku,kıllı Lucci pehh...2y önce sümsüğü yemiş adamlar tüm o havayı bozuyor bence.

Düşünmekle ne ilgisi var yahu. Adamın orada kendine göre mantıklı bir seçim yapması, 16 yaşındaki kızı göz göre göre tecavüz etmeye götüren birine müthiş bir hevesle yardım ettiği gerçeğini değiştirmiyor.
İşte hocam olaya duygusal bakıyorsun :) lucci kötü bir karakter neden buna karşı çıksın ki ? Doflamingo olsa veya teach olsa orda karşı mı çıkacak böyle bir duruma hayır gayet de gülerek izlerlerdi yani onlardan da nefret mi edelim şimdi :D

Bakalım artık ya.Ama hangisi gerçekleşirse hoşuma gitmicek benim.CP-0 için yeni karakterler görmek daha iyi olurdu.Çünkü bunların dışarıdan bakınca daha esrarengiz,tehlikeli bi havaları vardı maskeyle.Sonra maskeyi bi kaldırıyorlar pinokyo Kaku,kıllı Lucci pehh...2y önce sümsüğü yemiş adamlar tüm o havayı bozuyor bence.
Herkes bir Crocodile değil tabi :oleyo: Özledim adamı bea nerede bu!

O diyorsun ki Rocks hazırlanıp dünyaya inmeden önce yonkoulardan birini ortadan kaldırabilir belki diye Bege'yi salmışlar.
Ben Garp'ın bahsettiği şu anki Rocks'ın BM ve Kaido'dan ayrı olduğunu düşünüyorum. Belki geçmişte şu anki yonkoularla ilişkileri olmuştur.
Rocks bence Ohara'daki dünya modelinde, o uyduları mesken edinip güç toplayan, Enel'in hikayesindeki Uzay Korsanlarıyla bağlantılı bir organizasyon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık