Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahahaha ufukta nikah var diyorsun :bilmem:

Olabilir, meyve özelliği olacak büyük ihtimal, güneş paneli adam görecez :oleyo2:

Sonra Morgans ile kapışırlar :gamyon:
Sanji dışında kim yemek verecek evdeki hesabı çarşıya uymayacak. :D Odun meyvesi yemiştir bu yahu bana öyle geliyor yada ağaç.Hashirama gibi takılır işte yada kraker gibi ağaç oluşturur durur.

Shicibukai'nin amacı düşük ve orta seviye korsanları korkutup kontrol altında tutmaktı. Hepsinin ismi ve lakabı yeterliydi karşısındakini korkutmak için. Ayrıca mihawk, wb oğlu, law ve kuma dışındakiler sağlam organizaysonlara sahipler. Ama bunların da lakapları sağlam.

Fujitora neyden bahsesiyorsa korsanları titretecek bişey olmalı ki shicibukai'ye gerek kalmasın. Ne kadar yapay zeka veya pacifista üretirsen üret "dünyanın en güçlü kılıç ustası" ünvanının boşluğunu dolduramazsın. Adamın bi slash'ı 100 pacifistaya bedel zaten :D
Ben baya iyi bi teknoloji bekliyorum. Antik silah çıkarsa şaşırmam ama başka bişey çıkacak gibi. Bunun ilk kurbanı devrimciler olabilir.

Game of thrones tarzı birşey oluyormuş Dragon ejderhaya dönüşüp surları ateşe veriyormuş :D

Ne gülerim var ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık