Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediği süreden fazla sürüyor. En az 15 bölümü var. O kadarı da fazla zaten. Umarım bir şekilde bizim tarafı gösterir.

Karakter tanıtımı o kadar sürer zaten. :D Arkadaşlarında dediği gibi rahat 15'e kadar yolu var.
Ne kadar sürdüğü önemli değil aslında Luffy çizmeme krizine girip tak diye bitirmeden düzgünce işlesin yeter.
Şöyle komple Dünya hakkında bilgi alsak ona bile razıyım aslında.
Aynen, zaten tayfadan bıkkınlık geldi. Birazda diğer karakterleri görelim Hxh gibin.

Hatta daha uzun ve bol aksiyonlu olsun, aksiyon dediğim fikir çatışmalarıda olsun yani, sadece çatışma değil.
Çatışma çıkmasın çünkü yarıda kesilecektir nasılsa. MF arc gibi göstermelik takılacağına yapmasın daha iyi.
Gerçi bu seferde "aha Dragon kaçtı aynı anda bütün amiralleri alamadı ezik, balon" yorumları olur mu acaba :/

Ne kadar sürdüğü önemli değil aslında Luffy çizmeme krizine girip tak diye bitirmeden düzgünce işlesin yeter.
Şöyle komple Dünya hakkında bilgi alsak ona bile razıyım aslında.
Aynen katılıyorum. Şu hazine ve 20 Krallık açıklansa bari. İkisini zaten biliyoruz diğerlerini de çok merak ediyorum. Belki bir bomba olur ve antik krallık da açıklanır biraz :/

Editör Oda'nın ne çizeceğini tam olarak bilmediği için bu Oda'nın söylemidir. Tahmünen şu kadar bölüme Wano'ya geçerim diye. Oda'nın hali hazırda bir kaç bölüm çizdiğini düşünürsek on bölümden fazla kalmıştır muhtemelen.

Devrimciler ilk kez tanıtıldığı için plan başarısız olmaz. Sorunsuz bir savaş ilanı olur. Belki fuji ve Ryo bir kaç saldırı yapar komutanlara isabet de eder ama pek zarar görmezler. En fazla bu olur aksiyon olarak.

Aynen katılıyorum. Şu hazine ve 20 Krallık açıklansa bari. İkisini zaten biliyoruz diğerlerini de çok merak ediyorum. Belki bir bomba olur ve antik krallık da açıklanır biraz :/
Kutsalların hazinesi şu Kutsal Altınla ilgili olabilir. Ya da en asından onu da kapsıyordur. Neden altın değilde Kutsal Altın denildi. Kutsallar o kadar sömürüyorsa neden başka bir ülkede görmedik de bu fakir ülkede görüyoruz. Bahsedilen hazinenin ne olduğuna ne olduğuna dair işaretler bu kısımla başlamış olabilir.

Tabi sadece Kutsallar çöktüğü için Kutsal altın deniliyor olabilir. : o)

Vegapunk şuan serinin kilit ismi oldu neredeyse, her şey o adama bağlanıyor.
Seride adında taa E.Lobbyde bahsedildi ama hala adamın düzgün bir çizimi yok elimizde.
Shibukaiların yerine geçebilecek bir şey geliştirmiş.Bu çok büyük bir güç bence Mihawkında shibukai olduğunu sayarsak.

Editör Oda'nın ne çizeceğini tam olarak bilmediği için bu Oda'nın söylemidir. Tahmünen şu kadar bölüme Wano'ya geçerim diye. Oda'nın hali hazırda bir kaç bölüm çizdiğini düşünürsek on bölümden fazla kalmıştır muhtemelen.

Devrimciler ilk kez tanıtıldığı için plan başarısız olmaz. Sorunsuz bir savaş ilanı olur. Belki fuji ve Ryo bir kaç saldırı yapar komutanlara isabet de eder ama pek zarar görmezler. En fazla bu olur aksiyon olarak.

Kutsalların hazinesi şu Kutsal Altınla ilgili olabilir. Ya da en asından onu da kapsıyordur. Neden altın değilde Kutsal Altın denildi. Kutsallar o kadar sömürüyorsa neden başka bir ülkede görmedik de bu fakir ülkede görüyoruz. Bahsedilen hazinenin ne olduğuna ne olduğuna dair işaretler bu kısımla başlamış olabilir.

Tabi sadece Kutsallar çöktüğü için Kutsal altın deniliyor olabilir. : o)
İki tarafında karizmasını çizmez Oda. Kısa bir güç gösterisi yaptırıp arcı kapatabilir.

Hazine olayı için türlü türlü tahminler var. Antik silah, meyve ağacı vs. Ben daha farklı bir şey bekliyorum açıkçası. Kutsal altın kısmı, kutsallara ödenen vergi de olabilir dediğin gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık