Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben dikkat etmemiştim. :sapkali:

Şimdi baktım, farklı gibi. Her sinirlendiğinde bir tanesi üzerinde çalışıyordur. Epey olmuştur şimdiye kadar. :D
bonzai ağacı diye geçiyor onlar. Farklı farklı türleri var. Akainu başrol olsa hikayesini yazarken biraz bakmıştım. Hobi olarak uğraşanlar için sabırlı olmayı temsil ettiğine dair bir şey okumuştum ama yanlış hatırlıyor ya da karıştırıyorda olabilirim.

Yeni amiral için esinlenildiği oyuncular arkadaş diye Fujiyle devrimcilere katılacak muhabbeti çıkmış bu arada yabancı forumlarda :D

bonzai ağacı diye geçiyor onlar. Farklı farklı türleri var. Akainu başrol olsa hikayesini yazarken biraz bakmıştım. Hobi olarak uğraşanlar için sabırlı olmayı temsil ettiğine dair bir şey okumuştum ama yanlış hatırlıyor ya da karıştırıyorda olabilirim.

Yeni amiral için esinlenildiği oyuncular arkadaş diye Fujiyle devrimcilere katılacak muhabbeti çıkmış bu arada yabancı forumlarda :D
Akainu için adaletini temsili ve uygulanışı da diyebiliriz. Mutlak adaleti sağlamak için kesip biçiyor eğreti dalları :T

Luffy+Law ittifakı ve Doflamingo için bi amiral, Reveirede en az 2 amiral var... Fark açık. Dragon için hazırlıyor Oda.
Tayfalarını bir kenara bıraksak bile Luffy + Law + Dof üçlüsünü hicbir amiral alamaz. Oradaki maksat Fujinin keşif yapması ve olası sorunlari tespit etmesiydi.

Bu Devrimcilerin çoğunun eski motosiklet gözlüğü takması, Che Guevara'nın motosiklet ile ilk kez halkın durumunu gördüğü zamana gönderme mi acaba.

Sabo'dan dolayı da olabilir. Yoksa bilmediğimiz bir nedeni mi var merak ediyorum.

Tayfalarını bir kenara bıraksak bile Luffy + Law + Dof üçlüsünü hicbir amiral alamaz. Oradaki maksat Fujinin keşif yapması ve olası sorunlari tespit etmesiydi.
Benim bildiğim amiraller sorun tespiti değil sorun çözücü olarak görevlendiriliyorlar. Mesela Kizaruyu gönderdikleri gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık