Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo Luffy'nin zekasinin övülmesine gülüyordur. :D

Tanıtılan komutanlar Sabo'nun altında olup amiralin birinden tek yiyecekler gibi görünüyorlar. Ama ayni zamanda tüm üst düzey adamlar bunlar gibi duruyor. Tasarımları fena olmasa da şu an için beklentinin uzağındalar.

Neyse son bir umut. Oda yine ters köşe yapmak için komutanların bu kadar olduğuna iyice inanmamizi bekliyor diyelim.

Bekledigim gibi devrimciler sadece meydan okuyacak. Çok fazla aksiyon beklememek gerek.

Karasu biraz ilginç geldi, gücünü merak ettim. Dev, Pica'nın taşın içine girmeyen versiyonu gibi. Betty, devrimcilerin hanım kontenjanını doldurmak için çizilmiş. Teknolojik eleman meh. Bizim beklediğimiz devrimcilerin muhtemel iki numarasını görmek olduğu için çok tatmin etmedi yalnız devrimcilerin işlenmeye başlanmış olması da büyük bir gelişme.

Benim tahminim devrimcilerde Sabo'dan güçlü bir kişi daha olacağı yönünde. Oda bu adamı en son tanıtacak diye düşünüyorum. İleriye de sürprizler saklamak isteyecektir. Bu adam Vegapunk da çıkabilir. Kuma'yı sonsuza kadar kaybettiğimizi düşünmüyorum. Bir anlamı da yok bir korsanın/devrimcinin aklını kaybedip kendini hükümete bağışlamasının. Ne için böyle bir şey yapsın ki? Devrimci Vegapunk düzeltir tekrar Kuma'yı. Bir ihtimal Vegapunk kadın olabilir ve Luffy'nin annesi çıkabilir.
Sabo dan güçlü olan kişi aokiji o da gelecek ama fazla ses etme çünkü gizli bilgi.

Dünya'da iki tip insan vardır: Dragon ve Celestial Dragon.
Aynen bu tarz detaylar yüzünden bu devrimin soylular arasındaki savaştan ibaret olduğunu düşünmüyor değilim.Hükümete savaş açmıyor çünkü direk kutsallara savaş açıyorlar.Hepsi soylu kıyafeti giyiyor da denildi zaten Sabo üzerinden. Sistemi değiştirmeden çarpık düzenin başına geçmeyi hedefliyorlar sanki.Taht kavgaları gibi.Tamam eski zulüm olmayacak ama düzen de değişmeyecek.

Luffy farklı olarak doğrudan bayrağı yakıp hükümete savaş açmıştı.

Bunların devrimciliği de tam olması gerektiği gibi gözükmüyor ama bakalım.

Aynen bu tarz detaylar yüzünden bu devrimin soylular arasındaki savaştan ibaret olduğunu düşünmüyor değilim.Hükümete savaş açmıyor çünkü direk kutsallara savaş açıyorlar.Hepsi soylu kıyafeti giyiyor da denildi zaten Sabo üzerinden. Sistemi değiştirmeden çarpık düzenin başına geçmeyi hedefliyorlar sanki.Taht kavgaları gibi.Tamam eski zulüm olmayacak ama düzen de değişmeyecek.

Luffy farklı olarak doğrudan bayrağı yakıp hükümete savaş açmıştı.

Bunların devrimciliği de tam olması gerektiği gibi gözükmüyor ama bakalım.
Bunların fikirleri bile sahte!
Sonunda kukla kutsal öküzlerin ardındaki gizli lideri göreceğiz ..Bir tobi olayı daha yaşar mıyız bilmiyorum ama bu baskın sonucunda perde ardındaki kişiyi göreceğiz diye düşünüyorum.
Dragon sahtekar! İnsanlara umut aşılayan bir illüzyonist! Dragon, Celestial'ların ne istediniz de vermedik dediği Fetö! Dragon'un darbesine karşı halkımız sessiz kalmayacaktır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık