Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

• Zıtlaştırma Etkisi: Çevresel bağlam dışında yargılar üzerindeki yanlılık etkisi anlamına gelmektedir. Çok çirkin bir fotoğrafın hemen sonrasında gösterilen normal güzellikte bir resim, olduğundan daha güzel olarak algılanır. Buna zıtlık etkisi denilmektedir.
Tam tersi de geçerli. Geçen bölüm o kadar hype'tı ki sana bu bölüm yavan gelmiş. Olur öyle. :(
Bana Gestalt'la mı yürüyorsun :D Bunu ben de düşündüm o yüzden 2 kere okudum emin olmak için. Ama fark ettim ki önceki bölümle pek alakası yokmuş görüşümün. Beğenmedim :(

Tipleri ayrı meselede hiç güçlü imajları yok.En basitinden İva’da tipsiz mipsiz ama güçlü imajı var.Korkarım bu dörtlü yeni amiralin mezesi olsunlar.

Bu arada Kizaru zamanında ne demişti yeterli gücün yoksa cesaret hiç bir işe yaramaz :sapkali:
Dragon,sabo,karasu artı morley güçlü kişilerdir üstüne bir de aokiji eklendi mi tadından yenmez :)

Kizaru nun lafı çok doğru ama devrimciler dünkü örgüt değil yani yılların adamları.

Bu bölümdeki Dragon çizimi Garp'a çok benziyor.

Onun dışında bizim tayfanın harbi harbi özenilerek oluşturulduğu ortaya çıktı.:D Dragon'un adamlarından daha ağır tiplemeler beklerdim.

Arkadaş Denizciler'e bir bakıyorsun hepsinin ayrı bir ağırlığı var. Koramiral tiplemeleri bile özenilmiş gibi duruyor. Akainu, Aokiji, Kizaru, Fuji felan. Eee haliyle Dragon'un adamları da böyle bekleniyor. Devrimciler'de bir Dragon bir de Kuma var. Kuma'nın da aklı gitti.
Sabo alayına yeter. :artiz:

@amaneden

Senin Big News'in sonu geldi helvasını hazırlamaya başlayın.

Bu baskını büyük haber diye yayınlamaya kalkar şimdi.Ama bu kez hükümet koca ana gibi beceriksiz çıkmaz Cp örgütünü salarlar haberin önünü keserler tüylerini yolup bir kenara atabilirler büyük olasılıkla.

Sabo alayına yeter. :artiz:
Katakuri beklentileri arşa çıkardı bro.:D

Sabo iyidir ama yetmiyor. Dragon'un örgütü de Yonkou oluşumu kadar eski. Daha fazla adam olması gerekiyor. Sabo dediğin 21 yaşında bir adam. Dragon bu adamla yola çıkmamıştır herhalde. Umarım Devrimciler hayal kırıklığı olmaz. Sanki Oda pek özenmemiş gibi geldi bana.

İvankov bu dörtlüden güçlüyse ve bunlar dışında nitelikli adam yoksa devrimcileri at çöpe.Aka'nın yoldan geçerken teklediği adam İvankov.Ha Oda her zaman yaptığı gibi karakterlerin işlenme zamanı geldiğinde İvankov'u daha güçlü gösterir amenna.Ama şu anlık yetersiz bir güçte.

Aokiji veya Fuji'nin devrimcilerle bir münasebeti olucağını düşünüyorum zaten.Hani tamamen devrimcilere katılma olmasa bile ortak bir amaç uğruna bir süre beraber hareket edebilirler.

Bu arada Dragon'un en güçlü adamı Sabo'ysa bile önemli değil.Seri sonunda Akainu gibi bir adamı bu Sebattin'e yedirecek muhtemelen Oda.Yani gelişime açık biri olduğundan savaş meydanına gelene kadar amiral seviyesinde olmuş olur Sebattin.
Luffy genellikle rakiplerini öldürmüyor o yüzden sabo halledecektir akainuyu. Dragon baltigo ya saldıracaklarını nerden biliyordu acaba bence aokiji söyledi çünkü bb nin yanındaydı.

Bana Gestalt'la mı yürüyorsun :D Bunu ben de düşündüm o yüzden 2 kere okudum emin olmak için. Ama fark ettim ki önceki bölümle pek alakası yokmuş görüşümün. Beğenmedim :(

@amaneden

Senin Big News'in sonu geldi helvasını hazırlamaya başlayın.

Bu baskını büyük haber diye yayınlamaya kalkar şimdi.Ama bu kez hükümet koca ana gibi beceriksiz çıkmaz Cp örgütünü salarlar haberin önünü keserler tüylerini yolup bir kenara atabilirler büyük olasılıkla.
Hiçbir şey olmaz valla. Haber Kralı, Luffy'nin Korsanlar Kralı olduğunu da haber yapar. :oleyo:

Sabo iyidir ama yetmiyor. Dragon'un örgütü de Yonkou oluşumu kadar eski. Daha fazla adam olması gerekiyor. Sabo dediğin 21 yaşında bir adam. Dragon bu adamla yola çıkmamıştır herhalde. Umarım Devrimciler hayal kırıklığı olmaz. Sanki Oda pek özenmemiş gibi geldi bana.
Kuma vardı gitti işte. Ayrıca yonkoular kadar eski diyemeyiz. Hangi yonkou?
BigMom ve WB falan çok eskiler mesela.

Dragon eski amiral bence eski.Kimle yola çıkacak Ray gibi adam ile mi yola çıkacak daha güçlü olduğu belli olmayan adamlarla.Dünkü yeni yetmeyi güçlendirip sağ kolu yapıyor işte.Onun dışında ekibinde en fazla shichibukai olabilecek adamlar vardı bana göre.İvankov,Kuma falan işte.Sabo'nun çocukluğunda gösteriliyor.

Boşa demiyorduk Dragon Fuji seviyesi yada biraz üstü Sabo da belli bir miktar aşağısında diye.

Kuma vardı gitti işte. Ayrıca yonkoular kadar eski diyemeyiz. Hangi yonkou?
BigMom ve WB falan çok eskiler mesela.
Shanks kadar eskidir en azından. Shanks'in Ben Beckmann'ı var. Dragon'un da böyle bir adamı olmalı arkadaş.:D Ne Kuma ne İvankov uymuyor.

Shanks'in mesela aşırı güven veren en az 3 adamı var.

@Millennium Wizard

Tam olarak hemen yargılamamakta lazım ama pek güven vermedi adamlar. Belki de işler sadece Dragon sayesinde yürüyordur.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık