Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La tiplere fazla takılma :) fuji bile rahat geçemiyor saboyu o yüzden rahat ol :good:
Tipleri ayrı meselede hiç güçlü imajları yok.En basitinden İva’da tipsiz mipsiz ama güçlü imajı var.Korkarım bu dörtlü yeni amiralin mezesi olsunlar.

Bu arada Kizaru zamanında ne demişti yeterli gücün yoksa cesaret hiç bir işe yaramaz :sapkali:

Bence net iyi isim şlsafjşlasdfjşldfas
O değil de seninkinin bu hali ne olacak yahu ? Balonluğu fikir adamlığını falan geçtim bunlar artık önemsiz detaylar.Bu herif Şam babası mı ? Luffy deniyor Sanji deniyor bu hala önemsiz detaylar Germa çıktı güzel kafasında.

Gençliğinde yapmış bir hata da Luffy doğmuş gibi gözüküyor şu an. :D Hiç konuşmak istemiyor oğlum mu var yok mu anası nerede umrunda değil gibi.Gidip artık bir görelim anasını da öğrensin falan yok.

Tipler güzel değil be. Tamam 1-2 farklı tip koyarsın her tipten eleman var demek için de niye bütün devrim ordusu üyeleri ucube. Sağda solda ne kadar acayip insan var toplamışlar. Dragon-sabo dışında eli yüzü düzgün biri yok. Normal insanlar devrimci olamıyor mu. Dragon reyiz sevmiyo galiba düzgün tipleri. Değişik bi fantezisi var.:a:

O değil de seninkinin bu hali ne olacak yahu ? Balonluğu fikir adamlığını falan geçtim bunlar artık önemsiz detaylar.Bu herif Şam babası mı ? Luffy deniyor Sanji deniyor bu hala önemsiz detaylar Germa çıktı güzel kafasında.

Gençliğinde yapmış bir hata da Luffy doğmuş gibi gözüküyor şu an. :D Hiç konuşmak istemiyor oğlum mu var yok mu anası nerede umrunda değil gibi.Gidip artık bir görelim anasını da öğrensin falan yok.
Tsundere'dir.

Tipler güzel değil be. Tamam 1-2 farklı tip koyarsın her tipten eleman var demek için de niye bütün devrim ordusu üyeleri ucube. Sağda solda ne kadar acayip insan var toplamışlar. Dragon-sabo dışında eli yüzü düzgün biri yok. Normal insanlar devrimci olamıyor mu. Dragon reyiz sevmiyo galiba düzgün tipleri. Değişik bi fantezisi var.:a:
Ezilenlerin Sosyalist Partisi: Devrim Ordusu
Sen sus kadın düşmanı. Son 3 bossun böğrü açıkken hiç sesin çıkmıyordu. Kadın olunca delirdin tabiii.
İçimdeki yüzde elliyi zor tutuyorum. YOBAZLIK ÇOKZEL LAAAAN!

Bu bölümdeki Dragon çizimi Garp'a çok benziyor.

Onun dışında bizim tayfanın harbi harbi özenilerek oluşturulduğu ortaya çıktı.:D Dragon'un adamlarından daha ağır tiplemeler beklerdim.

Arkadaş Denizciler'e bir bakıyorsun hepsinin ayrı bir ağırlığı var. Koramiral tiplemeleri bile özenilmiş gibi duruyor. Akainu, Aokiji, Kizaru, Fuji felan. Eee haliyle Dragon'un adamları da böyle bekleniyor. Devrimciler'de bir Dragon bir de Kuma var. Kuma'nın da aklı gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık