Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama ama Smoker-san... neyse işte gerçi kesin sayılmaz da Dragon 0. adam 1. adam başka biri mevzu bana fanların kabullenemesi gibi geliyor. Elimizdeki en yüksek rütbeli kişi o.
Smoker, ilk gelen çeviriye göre yapıyor. Sonradan düzenlenmediği için bazı çeviri farklılıkları olabiliyor. Diğer yandan Sabo, koskoca devrimin ikinci adamı olmak için biraz genç geliyor sanırım gözlere. Aslında bana da biraz eğreti geliyor ama bakalım. Bu bölümde Dragon doğrudan Sabo'yla planlara son şeklini verelim diyor. Görünüşte Dragon'dan sonra gelen isim gibi ama Oda isterse farklı bir şey de çıkartabilir.

Hemen hemen bütün yorumları okumaya çalıştım ama Devrim Ordusu biraz fazla küçümseniyor sanki
Direk ortamlara dalmalı vurmalı kırmalı bir topluluk olsa devrimci değil korsan olurlardı
Ha über bir güçte bekleyip beklentimi yükseltmiyorum ama
Bu zamana kadar oluşumları sekteye uğramadıysa (BB olayını savaşmak olarak düşünmüyorum)
Güç olarak yetersiz olsalar devrim ayağına ortalığı ayağa kaldırmazlardı herhalde
Dragonda en az amiral dengi adamdır en az o da
Saboda amiralle kapışabiliyor falan filan

Yalnız dragon baya baya sabo ya soru sordu la. Sabo bildiğin dragonun sağ kolu.

Şu dördünün komutan olduğu da kesinleşti oldu şimdi. Karasu ve belo betty hoşuma gitti.

Aokiji reis de artık reverie de kendini gösterir :a: Dragonun sağında ateş solunda buz.

bana öyle geliyor ki İvankov'u biraz fazla küçümsüyorsunuz. ayrıca o da inazuma da devrimcilerin komutanlarından. İvankov bence bu dörtlüden güçlüdür

Abi tam şu kız Moda diyecektim senin yorumu gördüm helal olsun :D @hdbfresh

Oda dediğimiz aşmış kişilik bağlantılı karakterleri birlikte işliyor. Karasakal-Ace, Pembesakal-Moda.

yeni kadını beğendim ama bunlar ortalama güçlü adamlar asıl güçlü kadro daha görünmedi ve ben onları bekliyorum sabonun gücü çok muallak da bence gerçek bir savaş görmedik ölümüne ... devrimciler dediğim gibi bir fikirdir ... derinden ilerleyen hedefinden şaşmayan bir oluşum dragon tek başına bir şeyler yapmayacak biraz daha arka planda kalacak .. hikaye farklı bir yere gidiyor ... bizimkileri daha çok bekleyeceğiz gibi belki de sabo arc olacak

Dragon'un olduğu masada 5 sandalye boş.Sabo+4 komutan mı dolduracak ? Eğer öyleyse o 4 komutandan 2'si yonko komutanı gücünde olmalı.Bir yonkonun genelde 3 has adamı oluyorsa Dragon'un da öyledir heralde.Birine Sabo dersek diğer ikisi için en uygun isimler dev ve Karasu.Bi ihtimalde başka komutanların olması ama başka sandalyede yok.

Onun dışında Dragon'un gücünü görmeyi bekleyenler var galiba.Hiç sanmıyorum.Dragon'un gücünü görmeye hala çok var bence.
Aokiji de var ama kimseye söyleme gizli bilgi :D

Bak bu VIZ
The other brother who you told us... / ...you met at Dresrosa?!! He’s Dragon’s Chief of Staff?! / But that’s the Number 2 of the Revolutionary Army!!
Bu da Cnet128, bizimkiler sanırım uyduruk Mangastream çevirisinden çevirdiler, aslında en güçlü dediği falan yok. Kendi yorumlarını çeviri gibi yansıtmış, klasik MS çevirisi :D

Sabo yu çok küçümsüyorsunuz. Adam kuma ve dragon dan küçüklüğünden beri eğitim alıyor ayrıca bu eğitimleri meyvesiz alıyor. Haki seviyesi çok iyidir muhtemelen ki dresserosa da gördük.
Sabo amiral ayarı çıksa şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık