Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi bu nasıl bölümdür. Yeminle elim ayağım boşaldı :D 1,5 milyar :eek: 5. Yonko muhabbeti falan. İnşallah çabuk gelir Türkçesi. Dayanamıyorum :D

Yonko ölünce onu öldüren yerine geçmiyor. Teach hemen Yonko mu oldu? Hayır. Bir sene boyunca bölge elde etti. Hiçbir güç bana bu ödülün mantıklı olduğunu izah edemez. O yüzden boşa uğraşma.
İyi de BeyazSakal için Teach öldürdü diye haber yapılmadı ki? MF'daki büyük çatışmada hayatını kaybetti diye açıklanmamış mıydı o olay? :D

Önemli değil vallaha.:D 5. İmparator yazılması önemli bir olgu bence.

He ya baksana boşuna bir aydır ceza çekiyorum :hhh:
Daha yeni görüyorum iddiaya girdiğini :ehe: Nasıl değerlendiremedim bu şansı tüh ya :rolleyes:
1.5 milyar nedir ya. Yuh! :eek:

Zaten de facto 5. imparatordu Luffy, malumun ilamı.

Sanji yine az ödül almış ya. 500 verseydi bari. Herkese bol keseden dağıtıyor bu aralar. Bi Sabo fakir kaldı. :D
Sabo Goku taktiğini uyguluyor. Amiralden ayar yedi şimdi antreman yapıp güçlenip gelecek :D

Yonko ölünce onu öldüren yerine geçmiyor. Teach hemen Yonko mu oldu? Hayır. Bir sene boyunca bölge elde etti. Hiçbir güç bana bu ödülün mantıklı olduğunu izah edemez. O yüzden boşa uğraşma.
Tabiki dediklerin de haklısın ama shinsekaiye bu kadar hızlı girip bu kadar kısa sürede yonkouya bu denli zarar veren bir örgüt veya korsan grubu olmamıştır belki o yüzden 5.Yonkou ilan edilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık