Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Zoro - Sanji ödül çatışması yaşanmaz ilk etapta. Ben tekrar Zoro'nun tayfaya ayar vereceğini düşünüyorum.

" Bir daha hata yaparsanız düşüneceğiniz ilk şey; telafisi için kimlerin kendini feda edeceği olsun. " gibisinden hem Pedro hem de Jinbei için kızacak muhtemelen.

Bence Zoro - Sanji ödül çatışması yaşanmaz ilk etapta. Ben tekrar Zoro'nun tayfaya ayar vereceğini düşünüyorum.

" Bir daha hata yaparsanız düşüneceğiniz ilk şey; telafisi için kimlerin kendini feda edeceği olsun. " gibisinden hem Pedro hem de Jinbei için kızacak muhtemelen.
Kesinlikle sert bir tepki verecek,Wanoda zoro ile tayfa arası sorunlar baş gösterebilir.

Şimdi biz çevirileri ingilizceden yaptığımız için bu amiral tabiri dilimize dolanmış. Bizdeki karşılıkları ile yazayım.

Türkçe-İngilizce-Japonca.

Deniz kuvvetleri komutanı-Fleet admiral-Gensui: Donanma komutanı tabirini daha çok kullanıyoruz. Şu an Akainu'nun rütbesi.

Oramiral-Admiral-Taisho: Forum dilinde amiral diye kullanılır. Kizaru, Fujitora ve Greenbull bu rütbede bilindiği gibi.

Koramiral-Vice admiral-Chujo: Sayısız üyesini gördük. Örnekler: Garp, Tsuru, Momonga, Smoker, Devler...

Tümamiral-Rear admiral-Shosho: Şimdiye kadar 4-5 tane gördük. Geneli önemsiz karakterler. Önemli olanları belirteyim. Aktif olarak Smoker'ın arkadaşı olan Hina var. Eskiden tümamiral olan ise X-Drake var.

Tuğamiral-Commodore-Junsho: Yine sadece 4-5 tane gördük. Genelde tanıtımları bile yapılmıyor doğru düzgün. Bilinecek tek kişi Brannew, hani sunumları yapan arkadaş var ya o işte.

Albay-Captain-Taisa: Bu da yine en çok gördüğümüz rütbelerden. Denizci gemilerinin komutanı genelde bu rütbede oluyor. Şu an Coby ve Tashigi, eskiden Smoker, Hina, Zoro'nun demiryolunda dövüştüğü T-Bone örnek verilebilir.

Bunun altındaki rütbeler de yine Oda'nın çok kullanmadığı rütbeler. Benim gördüğüm kadarıyla Oda, Albay ve Koramiral rütbelerine odaklanmış. Bir denizciyi önemli göstermek isterse Albay yapıyor. Güçlü göstermek isterse de Koramiral yapıyor. Tabi koramirallerin güçlü karakterleri tanıtmak için teklenmek gibi bir amaçları da var :) Forumdan bir inciyle bitirelim: "Koramiral teklemeyeni adamdan saymıyorlar."
Uzun uzun yaptığın açıklama için çok teşekkürler.

Ayrıca Luffy vs Katakuri ‘nin sonlarında Luffy’nin ısrarla Snakeman moduna geçmeyip dayak yemesinin sırf geleceği görme yeteneğini kazanması İçin bilerek dayak yemesindendir. Luffy Ray’ın bahsettiği bu büyük fırsatı değerlendirdi ve bu yeteneği kazanmak uğruna bir ton sopa yedi . Baktı artık geleceği görebiliyor Snakemana geçip dövüşü sonlandırdı .

Kesinlikle sert bir tepki verecek,Wanoda zoro ile tayfa arası sorunlar baş gösterebilir.
Gülüp eğlenmeye devam ediyorlarsa göstersin zaten. Bi gazete morallerini düzeltti. Vivi'nin ayrılmasına ağlayan adamlar şimdi ölü Pedro, fedakar Pekoms, Jinbei ve Güneş Korsanlarını unuttu. Birkaç şey çizmesi gerekirdi Oda'nın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık