Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm HA-Rİ-KA. Oldum olası arc sonunda gösterilen ''dünyadan haberler'' ve ''ödüller'' i sevmişimdir. Üstüne de Shanks'ı böyle kaliteli çizmişken beğenmeden olmaz :)

Luffy'nin ödülünü yanlış anlayıp ağlaması güzeldi. Zaman da ne kadar çabuk geçiyor. Artık bizimkilerin ödüllerine Yonkouların tepkisini bile görür olduk. Bi yandan mutlu ederken bi yandanda hüzünlendiriyor bu durum.

Sanji de bedavaya kondu. Arc boyunca kanser etti ve sonuç olarak ödülde Zoro'yu da geçmiş bulundu. Umarım bi güç gösterisi yaparda gönlümü alır. Elin Coby'si bile haki show yapıyor yahu :/ Sen sol kolsun kendine gel :mad:

@Tombe

Yalnız bir yer dikkatimi çekti bu konuda hatalısın. Herkesin bas baya hadi herkesin olmasın çoğu kişinin anladığı kabul ettiği buydu. Morgans Luffy için Big Mom'ı indirdi, yendiden kasıt olarak herkesin kabul ettiği onu bildiğin dövüşte yenmiş olmasıydı. O yüzden çoğusu burda Fake Haber, Fake haber diye yorum yapıyordu. Ya da pohpolama haber diye. Yani bu konuda yapılan yorumları eğip bükmeye gerek yok. Sen bundan bahsetmesen bu konunun üstüne düşmeyecektim ama algı operasyonu yapmayın millete demişsin. Doğal olarak üstüme alındım. Çünkü buna karşı tek savunma yapan kişi olarak kendimi hatırlıyorum.

O sırada dedim bu çevirideki indi kelimesi yanlış kullanıldı siz de yanlış anlamayın. Luffy'nin hali hazırda yaptıkları için böyle bir yakıştırma yapılmış olabilir ve asıl kelimenin de Big Mom'ın adasını alt üst etti gibi bir şey olması gerektiğini savunmuştum.

Bunu savunurken de spoilerdeki diğer verilerden bahsediyordum. Algı felan yok. O ara yanlış yorumlanmış bir olay var. Bu kadar basit.
Öncelikle senin özelinde demedim. Ben o mevzuyu kapattım seninle hatırlarsan. Ama aynı şeyi başkalarında da görünce ve bu bilginin üstünde ilk duran kişi olarak doğal olarak üstüme alınırım. Ben şunu dedim. Gelen spoiler da Luffy'nin Koca Ana'yı yendiği dövdüğü şeklinde bir bilgi geldi. Bu yüzden ödülün bu kadar artmış oalbileceğini yazdım. Sonra ne olduysa spoilerda böyle bir ey olmamasına rağmen "indi" muhabbeti çıktı anlamadığım şekilde. Benim itirazım bu. Zaten yendi muhabbetinin aslı da bölümde Koca Ana'nın konuşmasında ortaya çıktı. Sen yenmek ile indirmeyi aynı görüyorsan bilemem ama gelen spoiler da "indi" gibi bir tabir yok. Ve biri çıkıp işte siz indi dediniz ama öyle birşey yokmuş derse doğal olarak onu savunanalardan biri olarak ben "indi" demiş gibi olmuyor muyum? O zaman benim dediğim çarpıtılmış oluyor. Çünkü ben "indi" ile ilgili tek kelime kullanmadım. Daha nasıl anlatırım bilmiyorum.

Bu ara tek oraya yazdığına göre gerisine katılıyorsun yazının demek :D

Öncelikle senin özelinde demedim. Ben o mevzuyu kapattım seninle hatırlarsan. Ama aynı şeyi başkalarında da görünce ve bu bilginin üstünde ilk duran kişi olarak doğal olarak üstüme alınırım. Ben şunu dedim. Gelen spoiler da Luffy'nin Koca Ana'yı yendiği dövdüğü şeklinde bir bilgi geldi. Bu yüzden ödülün bu kadar artmış oalbileceğini yazdım. Sonra ne olduysa spoilerda böyle bir ey olmamasına rağmen "indi" muhabbeti çıktı anlamadığım şekilde. Benim itirazım bu. Zaten yendi muhabbetinin aslı da bölümde Koca Ana'nın konuşmasında ortaya çıktı. Sen yenmek ile indirmeyi aynı görüyorsan bilemem ama gelen spoiler da "indi" gibi bir tabir yok. Ve biri çıkıp işte siz indi dediniz ama öyle birşey yokmuş derse doğal olarak onu savunanalardan biri olarak ben "indi" demiş gibi olmuyor muyum? O zaman benim dediğim çarpıtılmış oluyor. Çünkü ben "indi" ile ilgili tek kelime kullanmadım. Daha nasıl anlatırım bilmiyorum.

Bu ara tek oraya yazdığına göre gerisine katılıyorsun yazının demek :D
Tamam o dövdü kısmı indi olarak yorumlanmış. Genel anlamda anlaşılan isterse yenildi olsun ya da indi veyahutta dayak yedi olsun anlaşılan şey Big Mom'ın bildiğin pata küte dayak yedi diye haber atılmasıydı. Yazılanlardan ben çoğu kişinin böyle anladığını düşündüm. Senin böyle ayırdını yaptığını bilmiyordum ya da ben anlayamadım.

Aynen onun dışında genellikle katılıyorum. Sadece 40 fırın ekmek olayı abartı olmuş.:D Çokta fazla bir şey kalmadı aslına bakarsan.:D

Bölüm Çok Kötü!!

Çünkü Mihawk yok.

İMPARATORLAR var imparator seviyesine belki de en yakın adam,Sakazuki var. Kıyıdan köşeden girmiş Weevil var. Yeni düzeniyle Croco bile var.

Peki Mihawk gazete okumuyor mu?

Neyse artık sonraki bölümlerde ona da sıra gelir. : o)

Nami öyle ya :D hep maydonoz oluyor tartışmaya.

Şurda yine karışıyor nami bi salmadı ikisini :)
Sanji 1000 adam gücünde deniyor. Zoro da o zaman ben 2000 adam gücündeyim diyor :) nami de he he kesin öyledir diyip kafasına vuruyor :D hani şimdi hoş güzel de ilerde çok karışmaya başlarsa suyu çıkmaz umarım.
Nami bizim tayfanın gaz alıcısı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık