Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de o arcta Sanji'de yok muydu ? Hatta mr.2'yle falan dövüşmemiş miydi ? Denizciler ödül vermediyse aynı durum olmaz ki.
Sanji'nin olayı biraz farklı. Hatırlarsan fotoğrafı falan düzgün değildi. Bir gizlenme hali vardı. Çekemiyorlardı fotoğrafını mı diyeyim öyle şeyler. Denizcilerin ödül vermeme sebebi de öyle bir şeydir.
Nami para için Luffy'yi teslim eder bence.
:fool:

Fazla ödül dedim de onu kastetmemiştim ama.Sonuçta Zoro bu arcta yoktu ve Sanji'nin ismi direk gazetede geçiyor.Alabasta'da ikisi de vardı,iş yaptılar ve birine ödül koymadılar.Denizciler belki de o zaman Sanji'yi bi tehdit olarak görmediler ve ödül koymadılar.Bu da aralarındaki o ufak farkı belli ediyor zaten.
Bir arc fazladan ödül alan Sanji dediğin zaman öyle anlaşılmıyor işte. Ondan cevap verme ihtiyacı hissetmiştim zaten. Alabasta'da ödülünün artmamasının başka sebepleri de olabilir. Yendiği adam Bon Kurei sonradan ayağa kalkıp bizimkilere yardım etti mesela. Sanji'nin onu indirdiği hükümetin asla aklına gelmez bu durumda. Ha benim için bu o kadar önemli değil. O ark Zoro'nun ödülünün artıp Sanji'nin ödülünün artmaması bir şey ifade etmiyor benim için.

Crocodile saray tarzı bir yerde. Yine oyunlar mı çeviriyor acaba.

Wbnin çakma oğlu savaşlordu değilmiydi. neden gazeteye warning diye çıkmış ki? Acaba lordrluk sistemini fujitora bitirdi mi?

Shibukai sisteminin sonu yaklaştı.

7 kişiydiler 5 e indi. Yakında weevil de ayrılır. Geriye kalır 4.

Gerisini fuji halleder. Buggy ye bir slash atsa iki tane de kuma ya atsa iş tamamdır. Hanckoku rayleigh korur kendi rızasıyla ayrılı zaten. En son işte fuji mihawk ile kapışıp perdeyi kapatır.

İyi salladım ha. Dövüşmeden halleder bizim fuji.

Bence Oda bu ödülü mantıklı uygulamış neden derseniz. Sanji 330 m , Zoro 320 m , Jinbei 500 m. Zaten toplam da 1.150.000.000 beli ediyor. Daha Sanjinin upgrade i var ne olduğu belli değil. Wano arc var Zoro nasıl bir upgrade alacak belli değil. Yani ödüller artacak ee kaptanımızın ödüller en iyi adamların toplamından fazla olması gerekli diye düşünmüş olabilir Oda. Hatırlıyorsanız bundan önce Sanjinin ödülü 177 m , Zoronun 320 m ve Luffynin 500 m di. Toplamı yine geçmiyordu ee jinbei geldi sanjinin ödül arttı kafadan 600 m artması lazımdı katakuri'yi indirdi diye 250 m arttırmıstır. Crackeri yendi diye de 150 m oh mis hayırlı olsun 5.imparotoruz :))

Bence Oda bu ödülü mantıklı uygulamış neden derseniz. Sanji 330 m , Zoro 320 m , Jinbei 500 m. Zaten toplam da 1.150.000.000 beli ediyor. Daha Sanjinin upgrade i var ne olduğu belli değil. Wano arc var Zoro nasıl bir upgrade alacak belli değil. Yani ödüller artacak ee kaptanımızın ödüller en iyi adamların toplamından fazla olması gerekli diye düşünmüş olabilir Oda. Hatırlıyorsanız bundan önce Sanjinin ödülü 177 m , Zoronun 320 m ve Luffynin 500 m di. Toplamı yine geçmiyordu ee jinbei geldi sanjinin ödül arttı kafadan 600 m artması lazımdı katakuri'yi indirdi diye 250 m arttırmıstır. Crackeri yendi diye de 150 m oh mis hayırlı olsun 5.imparotoruz :))
Sanji bir daha ki dövüşünde de 330 milyon berry ödül alırsa 660 milyon berry ödülü olur buda Germa 66'ya bir gönderme olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık