Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yonta maria neden hasir sapka flaması takmamis. Diger tayfalarsa dikkat etmemistim ama burada gözüme takıldı.

Koby x Rebecca da olmus pembe pembe hasir sapkali çocukları da olur. Tamamdir bu iş. Babasının gözüne de girdi zaten :D

Bir ana o prenses mevzusunu duyunca çok korrktum la. Bunu da mi bizimkiler kurtaracak acaba dedim ama neyseki Koby yetisti ona da bizimkilere kalmadi prenses işi. Şu Koby Luffynin kahramanlık işlerini de çalmaya başladı.

Ayibogan kontrolden çıkmış herhalde.

Morgans in güvenilir kaynağı Cavendish miş ikinci okuyusumda gördüm o paneli :D

Kaido da ağzını biraz toplamış. Veledden adiye döndü :D
Barto da var kaynakların arasında

Nami Zeus’un biriken elektriğini daha önce de boşalttı yalnız. Gördüğümüz en büyük yıldırımı çıkarttırdı hatta. He Brook Zeus’u geciktirdi orada diyorsan, tamam.
Ama bu sefer Zeus Nami'ye kanıp da işbirliği yapmayacaktı. Orada olay tamamen Brook'un işi. Hatta plan buna yönelik kurulmuş, Brook kendi ağzıyla söylüyor. Yani Brook kesmese idi orada, sittin sene Nami boşaltmazdı Zeus'u.

Ama bu sefer Zeus Nami'ye kanıp da işbirliği yapmayacaktı. Orada olay tamamen Brook'un işi. Hatta plan buna yönelik kurulmuş, Brook kendi ağzıyla söylüyor. Yani Brook kesmese idi orada, sittin sene Nami boşaltmazdı Zeus'u.
Bence Nami yine yapabilirdi ama hızı yetersiz kaldığından o sırada Zeus veya BigMom saldırmış olabilirdi. Neyse çok da önemli değil benim için.

Barto da var kaynakların arasında
Onu farketmedim 3. okuyusumda da onu görürüm artık. Her okuyusta farkli birseyler gorulecek bir bölüm olmuş :D

Bu arada Oda çok trol adam ya. Burada Sanjiyi Zoronum önüne koymuş gibi ama aslinda gömmek için yapmış bunu. Wanoya Sanji 10m onde başlayacak ama kim bilir kaç m geride bitirecek. Ödülü suan Zoro dan az olsaydı Wano sonrasi icin Sanji icin daha iyiydi. Ulan Oda Sanji yi gömmek icin ileriye dönük yatırımlar da yapıyorsun ahhahahha :hhh::hhh:

Benim merak ettiğim niye sadece luffy ile sanji'nin ödülleri arttı. gerçi belki diğerlerininki de artmıştır da haberimiz yoktur.
özellikle brook'un ödülünde bir artış bekliyorum ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık