Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki tane Zeus olduğunu hiç sanmıyorum. Brook'un orada yaptığı sadece bütün yükünü boşaltmasını sağlamaktı. Sonra gene birleşmiştir Zeus. Nami tamamen aldı yani.
Brook değil de Nami yapıyor onu sanırım. Ama dediğin doğru muhtemelen. Benim Zeus sandığım Prometheus herhalde. O bölümün son karesinde o var zira. Böyle olması tuhaf geliyor valla. Ben ikiye bölünmesiyle açıklama bulmuştum ne güzel. :oleyo:

Bu yonta maria neden hasir sapka flaması takmamis. Diger tayfalarsa dikkat etmemistim ama burada gözüme takıldı.

Koby x Rebecca da olmus pembe pembe hasir sapkali çocukları da olur. Tamamdir bu iş. Babasının gözüne de girdi zaten :D

Bir ana o prenses mevzusunu duyunca çok korrktum la. Bunu da mi bizimkiler kurtaracak acaba dedim ama neyseki Koby yetisti ona da bizimkilere kalmadi prenses işi. Şu Koby Luffynin kahramanlık işlerini de çalmaya başladı.

Ayibogan kontrolden çıkmış herhalde.

Morgans in güvenilir kaynağı Cavendish miş ikinci okuyusumda gördüm o paneli :D

Kaido da ağzını biraz toplamış. Veledden adiye döndü :D

Bunu çeviren arkadaş çevirsede bizde doya doya okusak bölüm de çok ayrıntı çıkacak cok
Gazetede Weewil icin uyari yaziyormus.(Tehlikeli anlaminda)
Ayrica 2 defa Wegapunk'in adi geciyor ve yuzu bir sekilde sansurleniyor.Seride bu kadar uzun sure once ismi duyulup hala ortaya cikmayan tek karaktermis.Bir benzeri Jinbei icin olmus.

Son düzenleme:
Brook değil de Nami yapıyor onu sanırım. Ama dediğin doğru muhtemelen. Benim Zeus sandığım Prometheus herhalde. O bölümün son karesinde o var zira. Böyle olması tuhaf geliyor valla. Ben ikiye bölünmesiyle açıklama bulmuştum ne güzel. :oleyo:
Brook olmasa yapamazdı ama. Nami'nin yaptığı tek şey iki-üç tane bulutçuk çıkartmak oldu, Zeus kesilmeseydi bir etki olmazdı.

Brook olmasa yapamazdı ama. Nami'nin yaptığı tek şey iki-üç tane bulutçuk çıkartmak oldu, Zeus kesilmeseydi bir etki olmazdı.
Nami Zeus’un biriken elektriğini daha önce de boşalttı yalnız. Gördüğümüz en büyük yıldırımı çıkarttırdı hatta. He Brook Zeus’u geciktirdi orada diyorsan, tamam.

Crocodile da artık gazete okumaktan başka bir işe yarasın, biraz icraat görelim reisten, özledim.
Luffy’nin zekasını öven kişi belli oldu, güvenilir kaynaklardan biri de Bartoymuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık