Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji yılını yanlış algılamışsın sen :( Adamın Sanji'yi yonko amiral seyesine filan mı getirmesini bekliyosun. Geçmişini göstereceği için Sanji yılı dendi ona. Hızını şimşekle kıyaslıyor orada aslında mangaka. Yonkonun önemli bir kumandanını tekmeledi adamın önünden kadını aldı döndü daha hızıyla ilgili ne diyebiliriz bu adamı. Ki o önemli kumandan ne olduğunu kim olduğunu anlayamadı bile.
Dövüş stili olarak seyir zevki en yüksek karakter olan Sanji'yi ne hale getirdin be mangaka :(
Bu iki yorumuna ne desem bilemedim. Dalga mı geçiyorsun be yapıyorsun çözemedim.

Sanji yılını @amaneden binlerce kez açıkladı,onun yerine ben izlemekten bıktım,ama siz halen daha sanji yılını bu kadar aktif olmanıza rağmen bilmiyorsunuz :(
Ahahah eyvallah. Kendisine de anlatmışımdır bence ama neyse. :oleyo:
@NALAKA Sanji yılı derken Oda, Sanji'nin geçmişine bakış atılacağını söyledi. Diğer yandan "Sanji'nin Yılı" 2016 yılında söylendi; arkın tamamı olarak kabul edilse dahi her halükarda kast edilen şey geçmişti.

Oda sanji ile zoroyu hiçbir zaman net olarak ayırmadı güç olarak.
Kas gücü demişsin. Kas ne alaka :)
bu üçüne monster trio dendi mi ? Dendi.

Bak ben zoroyu bir tık üstün görüyorum zaten
ama düşündüğünüz gibi bir fark yok aralarında.
Sadece ilk cümleni alıntılayacaktım telde olduğumdan alıntılayamadım.Zoro ve Sanji'yi hiçbir zaman net olarak ayırmadı değil.Serideki ipuçlarına bakarsak mangaka mesajı veriyor.Birini nova yapıyor diğerini yapmıyor.Novalıktan tam bir güç kıyası elde edilemez ama neden sadece birini ayırıyor ? İkisini de nova yapabilir veya ikisini de yapmayabilirdi.Artı olarak Zoro için yanılmıyorsam bu zamana kadar 3 kere "Bu gücüne rağmen neden kaptan değil ?" sözü söylendi.Biri W7'den EL'ye giderken treni ikiye böldüğünde diğeri EL'de ve sonuncusuda Dressrosa'da.Zoro için bu söz 3 kere söylenirken neden Sanji için hiç söylenmedi ? Sanji içinde 1-2 kere böyle bir söz söyletmek zor olmamalı Oda için.

O yüzden güç olarak hiç ayırmadı sözü doğru değil bence.İkisini sürekli s.d.k yarışına soksa da arka planda bu tarz sahneler hep Zoro'da nedense.

Sadece ilk cümleni alıntılayacaktım telde olduğumdan alıntılayamadım.Zoro ve Sanji'yi hiçbir zaman net olarak ayırmadı değil.Serideki ipuçlarına bakarsak mangaka mesajı veriyor.Birini nova yapıyor diğerini yapmıyor.Novalıktan tam bir güç kıyası elde edilemez ama neden sadece birini ayırıyor ? İkisini de nova yapabilir veya ikisini de yapmayabilirdi.Artı olarak Zoro için yanılmıyorsam bu zamana kadar 3 kere "Bu gücüne rağmen neden kaptan değil ?" sözü söylendi.Biri W7'den EL'ye giderken treni ikiye böldüğünde diğeri EL'de ve sonuncusuda Dressrosa'da.Zoro için bu söz 3 kere söylenirken neden Sanji için hiç söylenmedi ? Sanji içinde 1-2 kere böyle bir söz söyletmek zor olmamalı Oda için.

O yüzden güç olarak hiç ayırmadı sözü doğru değil bence.İkisini sürekli s.d.k yarışına soksa da arka planda bu tarz sahneler hep Zoro'da nedense.
Peki aynı arc’ta 20 dourikilik farkı olan karakterleri neden kapıştırdı? 20’yi 1000 yapabilirdi bu da zor olmamalı Oda için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık