Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkolardan Teach ve Kaido'nun Luffy tarafından indirileceği kesin gibi bir şey.Ben en azından BM'yi başkası indirir diyordum ama yattı.Şimdi Luffy-BM konuşmalarını da biliyoruz.Eğer Shanks hariç tüm yonkoları gerçekten Luffy indirirse hiç güzel olmucak.Luffy'nin yonko avından ziyade daha bi rekabet ortamının olduğu bir seri olursa daha iyi olur.
Kaido, Kid 'i korsancılık oynadıklarını haber versin diye saldı, büyük ihtimal Wano da falan denk gelip beraber hareket etmeye başlabilirler. Luffy'nin tek başına yonkoo alabileceğine ihtimal vermiyorum en iyi ihtimal kid-law-luffy falan belki diğerleri de hep beraber hareket edebilirler.

Yonkolardan Teach ve Kaido'nun Luffy tarafından indirileceği kesin gibi bir şey.Ben en azından BM'yi başkası indirir diyordum ama yattı.Şimdi Luffy-BM konuşmalarını da biliyoruz.Eğer Shanks hariç tüm yonkoları gerçekten Luffy indirirse hiç güzel olmucak.Luffy'nin yonko avından ziyade daha bi rekabet ortamının olduğu bir seri olursa daha iyi olur.
Linlin'i başkası indirir. Kaido arcından sonra iki yonkou inmiş olur paralel olarak. Kid'ler Linlin'i, Luffy'ler Kaidoyu.

Sanji yılını @amaneden binlerce kez açıkladı,onun yerine ben izlemekten bıktım,ama siz halen daha sanji yılını bu kadar aktif olmanıza rağmen bilmiyorsunuz :(
Birincisi ben o kadar aktif değilim. Zaten Sanji bu kadar seriden koptuktan sonra okumadım da arar ara gelip okuyorum ama değişen bir şey yok. Amaneden açıklamış olabilir. Ben görmedim ve okumadım.Bana göre benim dediklerim gayet mantıklı rezil bir arc yani.

Ya sen buna verim mi diyorsun? Adam kendi ağzıyla Sanji yılı dedi, ee nerede bu yıl Sanjinin ne bir ek gücünü gördük ne bir vs sini gördük. Adam bol bol dayak yedi üstüne pasta yaptı. Bu mudur? Yani Sanjinin verimli yılı bu mu? Eniess Lobyde ki Sanji nerede abi? Ben vs yapmasa bile bir ek gücünü görmek istedim. Adama hızlı diyorduk. Adamın hızına bile laf soktu Oda ben ne diyim daha bunun neresi verim? Son anda da dalga geçer gibi ödülünü Zorodan 10 tl fazla yapmış.
Sanji yılını yanlış algılamışsın sen :( Adamın Sanji'yi yonko amiral seyesine filan mı getirmesini bekliyosun. Geçmişini göstereceği için Sanji yılı dendi ona. Hızını şimşekle kıyaslıyor orada aslında mangaka. Yonkonun önemli bir kumandanını tekmeledi adamın önünden kadını aldı döndü daha hızıyla ilgili ne diyebiliriz bu adamı. Ki o önemli kumandan ne olduğunu kim olduğunu anlayamadı bile.

Nerede rezil olduğunu söylesene yav :( Adam Koca Ana'nın 4 büyük oğluyla da münakaşaya girdi daha napsın. Bence mangakanın birisini indirtmeme sebebi de bir yonkoya karşı bu kadar işle bile bu kadar kafa ödülü alınıyorsa eğer Sanji birini alırsa 200 m filan daha arttırmak zorunda olacağını bilmesiydi. Bence gayet verimli bir arc idi Sanji için.
tayfanın kas gücü luffy ve zoro bu adamlar güç odaklı karakterler. Sanji dediğimiz adam aşçı ve herzaman strateji adamı olmuştur açıkcası benim bir aşçıdan beklentimi sanji fazlasıyla karşılıyor önüne gelene dalmasını dağları devirmesini beklemiyorum. Bence vano arcında zaten zoro farkını belli edip 1 milyon beri ödüle çıkacaktır sonra bütün tartışmalarda biter.

Kaido, Kid 'i korsancılık oynadıklarını haber versin diye saldı, büyük ihtimal Wano da falan denk gelip beraber hareket etmeye başlabilirler. Luffy'nin tek başına yonkoo alabileceğine ihtimal vermiyorum en iyi ihtimal kid-law-luffy falan belki diğerleri de hep beraber hareket edebilirler.
Kaido'ya bence de Luffy ve Kid beraber dalıcak.Hatta yanlarına 1 kişi daha eklenebilir ama o zamanda bile işin büyük kısmını Luffy'e yaptırır mangaka.Müttefik konusunda bile yine ön plana çıkan Luffy'nin müttefikleri olur.Bütün yonkolarda Luffy ön plana çıkmasa daha iyi olur işte.

Linlin'i başkası indirir. Kaido arcından sonra iki yonkou inmiş olur paralel olarak. Kid'ler Linlin'i, Luffy'ler Kaidoyu.
Umarım dediğin gibi olur.Ama Kaido'da Kid'lerde olur.Kid karakterindeki biri intikamını almak isteyecektir.

tayfanın kas gücü luffy ve zoro bu adamlar güç odaklı karakterler. Sanji dediğimiz adam aşçı ve herzaman strateji adamı olmuştur açıkcası benim bir aşçıdan beklentimi sanji fazlasıyla karşılıyor önüne gelene dalmasını dağları devirmesini beklemiyorum. Bence vano arcında zaten zoro farkını belli edip 1 milyon beri ödüle çıkacaktır sonra bütün tartışmalarda biter.
Zoro milyar olursa Sanji 900 milyon olur. Yani şahsen bu görüşüne katılmıyorum. Zoro'nun teke tekte alabileceği tüm karakterleri Sanji'de alabilir.Sanji benim için Zoro'yu 1 üzerinden hesaplarsak en kötü ihtimalle 0.95'tir.

Oda sanji ile zoroyu hiçbir zaman net olarak ayırmadı güç olarak.
Kas gücü demişsin. Kas ne alaka :)
bu üçüne monster trio dendi mi ? Dendi.

Bak ben zoroyu bir tık üstün görüyorum zaten
ama düşündüğünüz gibi bir fark yok aralarında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık