Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Weevil'ın tipinden saf güçle savaşıyor gibi görünüyor. Ama One Piece Wiki'de Z'nin geçmişinde sevdiklerinin ölümünden 23 sene sonra şeytan meyvesi gücü olan biri tarafından kolunun kesildiği ve Ain ve Binz hariç bütün adamlarının toplu olarak katledildiği yazıyor. Şeytan meyvesi vurgulanmış sanki. Filmleri izlemedim, bu yönde bir beyanat geçti mi?

Weevil'ın tipinden saf güçle savaşıyor gibi görünüyor. Ama One Piece Wiki'de Z'nin geçmişinde sevdiklerinin ölümünden 23 sene sonra şeytan meyvesi gücü olan biri tarafından kolunun kesildiği ve Ain ve Binz hariç bütün adamlarının toplu olarak katledildiği yazıyor. Şeytan meyvesi vurgulanmış sanki. Filmleri izlemedim, bu yönde bir beyanat geçti mi?
Hayır.

Bu ayı hakkında çok kafa yoruyosunuz,tartışmaya bile değmez.
Marco veya başka biri elinden çukulatasını alıp, 2 tane de şamarı vurunca, ağlaya ağlaya kaçar Karamel Ana'nın yanına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık