Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Historia daha bir şey demicem. :(
Senin ailen tehlikede diyelim ve sen diyorsun ki onları orda ölüme bırakamam bende sana tamam gel senin için onları kurtaralım diyorum. Aileni kurtarıyoruz ve gidiyoruz sonra zor durumda kalıyoruz sonra senin ailen bizi kurtarıyor ve aileni savaş alanında geride bırakıyoruz. Şimdi sen aileni kurtarmak istemezmisin hani kendi özgür istekleriyle geldiler diyip bırakacakmısın ? Önceden kurtarmak istediğini söyledin peki şimdi ne değişti ? Benim karşı geldiğim düşünce bu fazlası yok :( neyse bu konu fazla uzadı galiba.

Ben daha çok, geri gel eğer karşılığı seni öldürecek olsa bile, gibi anladım :bilmem:

O çarkı çevirecek balık :artiz:
O anlamda değilde o minvalde işte.
Senin ailen tehlikede diyelim ve sen diyorsun ki onları orda ölüme bırakamam bende sana tamam gel senin için onları kurtaralım diyorum. Aileni kurtarıyoruz ve gidiyoruz sonra zor durumda kalıyoruz sonra senin ailen bizi kurtarıyor ve aileni savaş alanında geride bırakıyoruz. Şimdi sen aileni kurtarmak istemezmisin hani kendi özgür istekleriyle geldiler diyip bırakacakmısın ? Önceden kurtarmak istediğini söyledin peki şimdi ne değişti ? Benim karşı geldiğim düşünce bu fazlası yok :( neyse bu konu fazla uzadı galiba.
Aile aile mi? Sevgi mevgi beslediği de yok. Normal aile olsa tamam da Germa yahu bu. Sanji'de ailesi olarak görmüyor zaten. Ah Historia Ah. :( Kusura bakma bağırıyor gibi olacağım ama 4.ye söylüyorum. O ZAMAN ÖZGÜR İRADELERİ DIŞINDA ALIKOYULMUŞLARDI VE ŞU AN ÖZGÜR İRADELERİYLE HAREKET EDİYORLAR VE DEĞİŞEN BU BE EY İMANSIZ! :( Gözünü seveyim yav. Kaç kere anlatacağım.

Hacım luffy nin kurtarmatik olmadığını bende biliyorum ama konuşuyor konuşuyor sonra tutarsız davranıyor. Hani luffy bir şey demese bende bir şey demeyeceğim. Germayı sanji için kurtarıyor çünkü sanjinin ailesi değil mi ? Germa hala sanjinin ailesi ama geride bırakıldılar. Sanji fanı olmama rağmen sanjiye de kızıyorum babasını sap gibi bıraktı diye. Olay germanın kişiliği değil. Olay sanji ve luffy nin sözleri. Yoksa bana sorsan reiju hariç germa 5 para etmez ama sanji ailemi bırakmam dedi luffy de tamam dedi düğünde kurtardılar ama sonuç ? Hala zor durumdalar. Peki bu zor duruma nasıl düştüler ? Sanji ve luffy yi kurtararak. Sanjinin ailemi geride bırakmak istemiyorum sözü ile luffy nin tamam senin için onlara yardım edeceğiz sözü yalan oldu. Tek kullanımlık söz değil ki bunlar eğer hala bunlar sanjinin ailesiyse ve yanında zor durumda kaldılarsa 12 saat önce söylediğin söze ne oldu ? ben buna kızıyorum.

Yoksa luffy nin jimbe karşısındaki tutumunu anlayışla karşılıyorum çünkü jimbe eski tayfası geride bırakamazdı. Sanjinin de aynı şekilde ailesi geride kaldı ve luffy nin sözü var ama bir icraat yok malesef. Umarım anlatabilmişimdir. Haftaya germa ve pekomsu gösterirler umarım nasıl kurtulacaklar muamma.
Kendin de demişsin Sanji bile bir şey demiyor diye. Demez tabii ki. Çünkü önceki durum ile şimdiki çok farklı. Sanji ailemi ölüme terk edemem dedi çünkü ailesi her şeyden habersiz kurbanlık koyun gibi bekliyordu. İçine sinmedi haliyle. Dolayısıyla yapması gerekeni yapıp kurtardı. Bitti gitti. Daha sonra Germa ise Luffy-Sanji ikilisi için gelmedi, intikam için geldiler. Gelmişken de bizimkilere yardım ettiler sadece. Kendi egolarından dolayı kendi hür iradeleriyle Bigmom'ın tayfasını kendilerine av belleyen bu adamlara karşı Luffy veya Sanji'nin hiçbir sorumluluğu kalmamıştır artık. Bir yerde düşman bile sayılırlar hatta. Luffy kendilerini bir halt sanan bu salaklar için tayfasını bir kez daha tehlikeye atsaydı asıl o zaman Luffy'nin karakterine ve söylediklerine ters olurdu ve benden de küfürü yerdi lastik oğlan.

Son düzenleme:
Bu arc nasıl böyle biter ya? Mom zaten arkadan geliyor. Hayatı boyunca Luffy'i kovalamayacak mı? Kovalarsa Wano'ya gelirse iş daha fena olur bizimkiler için. Hem Mom hem Kaido imkansız yani.

Spoiler ilk çıktığında çok laf etmiştim Luffy arkadaşını geri bıraktığı için ama üzerinde düşününce gerçekten yapacak bir şey yok. Arkadaşların orada senin için ölmeyi göze alıyor sen gidipte kaçmak istemezsin ki Jinbei böyle bir değil. Böyle biri olmadığı gibi direk arkadşalarının yanına koştu. He sonları iyi olur mu olmaz. Sonuçları çarkta belirlenir. Ancak Oda sanırım ilk defa bir arcı yarıda bıraktı. Asıl düşman düşmedi. Arkadan gelecek birileri illaki var. Mom gelmese bile çocukları var. Ben pastayla tatlıya bağlanır diyordum ama kadın kafaya koymuş o ruhu çekecek.

Monstertrio bitmesin diye Jinbei bırakıldı diyen arkadaşlar var. O kadar Sanji fanıyım ama dört arctır Sanji fos. Düzgün vs dövüşü yok. Düzgün kapışma olmadığı için bence de ortada monstertrio yok.

Asıl Sanji'nin de geride kalması lazımdı. Amaçlarından biri de Germa'yı kurtarmaktı ancak kurtaramadılar. Gerçi bizimkiler yakalanıp yakalanmadıklarını bilmiyor. Gemide Sanji'de gözükmedi. Oda çizmeyi unutmasın? Tepedeki korsan bayrağımız kırıldığını gördük, gösterdi. Ona rağmen bile sürekli çizmiş Oda ve yardımcıları. :D

Oda artık Türk dizilerinden de çalar olmuş.''Ölsen bile ölme'' sözüne benzer bir söz Çukur'da da söylenmişti.Paşa ''Biz ölsekte ölmeyiz İdris'' diyordu.Özgün şeyler ortaya koymucaksan oynamayalım Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık