Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok akılcı bir yanıt oldu Hasan. Benden daha iyi tartışmacılara layıksın.
Big Mom'ın hazinesine neden saygı duysun? Big Mom değil miydi Sanji'yi katletmek isteyen? Bütün ailesini katletmek isteyen? Sanji'yi Zeff ve diğerlerini öldürmekle tehdit eden? Luffy'nin böyle birinin değerlerine saygı duymasının bir anlamı var mı? Herkesin belli başlı kendince değerleri var. Luffy hepsine saygı duydu mu? Yoksa bunda ayrım gözettiği oldu mu? Tabiki de oldu.

Her durum kendi içinde ayrı değerlendirilir. Sanji'nin durumu ile Jinbei'nin ki çok ayrı durumlar. Bir yerde kendini tamamen feda etme psikolojisine girmiş Sanji var. Onu kurtarması ile şu an yaptığı bir değil. Bunu ayırt edebilecek çaptasınız. Bırakın yav.:S

Big Mom'dan normalde kaçıyordu zaten. Big Mom'ın o şekil konuşması çok fazla ağrına gitti o ara tepesi attı saldırdı. Mangaka Luffy'nin ekşiyen suratı ile göstermek istiyor zaten Big Mom'ın söylediklerinin ne kadar ağrına gittiğini. O ara hiçbir şey düşünemeyip Allah ne verdiyse bir tane vurmak istedi. Şu durumları azıcık kendinizi koyarak yaşamaya çalışın. Bu kadar düz olamaz bütün durumlar için karakterler.

Son düzenleme:
Jimbei beş on yıllık ömrü kalmış şekilde geri gelecek, yani ölmüş olsa bile ölmemiş olacak, sonra Luffy Reis geri dönüp Mom'u dövünce balık yaşayacak :bilmem:

Evet. Görüyorsunuz. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz. Bakın ben konuşmuyorum.
Nasıl yusuf yusuf kaçılır bide çıkmış ben senin kaptanınım sakın ölme falan. Anlatmaya gerek yok. Şükür arc bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık