Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah ah Oda bey. Usopp olmasa Nami hala tahta çubukla milleti dövmeye çalışacaktı. Usopp sağ olsun iklim aygıtını kıza bir verdi bir anda Usopp'tan güçlü muamelesi gördü. Neden bunu yaptınız Oda bey neden :(
Bazı şeyler gereklidir. Daha önce de yapardım ama Nami'nin bilgi edinmesi gerekiyordu.

Keşke apaçi gemisi batsada kurtulsak. Ama maalesef o gemi batmayacak. Hele Franky yokken. O geminin batması demek Franky'nin hayalinin yok olması demek. Oda bunu yaptırmaz. Luffy'nin geleceği görmesinden kesit o çizimler. Geminin ciddi zararla adadan ayrılması da ortada ne Franky ne Usopp varken geminin tamir edilme durumunu da ortadan kaldırıyor. O zararla yola devam edemezler. Olay gerçek çıksa bile geminin işlevselliğini koruyacak bir şey olacaktır muhakkak.
Luffy o halde kullanacağı son şey o. Görse bile en fazla 2-3 saniye ilerisini görebilir zaten. Ne yapabilecekler 2-3 saniyede onu da açıklayın da mantıklı olsun.

Nami'nin güçlenmesiyle ilgili bir problem yok aksine iyi de oldu ama Usopp için tayfanın en güçsüzü dediniz işte buna çok üzülüyorum :(:agla: Yaşasın God Usopp :respect::at:
Usopp'un güçsüz kalacak olmasının sebebi gerçek dünyadaki insanların, One Piece dünyasına gelmesi halinde onun gibi biri olacağını temsil etmesinden kaynaklanıyor. Tamamen sembolik bir anlatım efendim. Üzülecek bir şey yok.

Merry ne ya. Koyundan, kuzudan, keçiden KK gemisi mi olur?

Aslan akar. :cool:

Sanji kardeşim bari gemiyi kurtarsaydın da iş yapsaydın biraz! Cidden şimdi delirip Sanji tayfayı terketsin mi diye anket açacağım. Bir işe yara beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık