Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sunny'i neden beğenmediğinizi anlamıyorum sonuçta tayfayı tam anlamıyla temsil ediyor. Kendinize gemi düşünmeyin Luffy gibi bir adama gemi düşünün.

Bunca zaman kademe kademe giden olay birdenbire yok olmalarıyla bitmez zaten. En azından bir tepki verdiklerini görürüz. Bölüm çıkınca tekrar yorum yapılır bunun üzerine. Zaten çok bir şey kalmadı.

Luffy şu yatalak haliyle geleceği göreceğini sanmıyorum.

En fazla pudding bm nin kafasına böyle bir senaryo yazmıştır ve bm bu senaryoyu görüyordur kafasında.

Ya da gerçekten sunny patladı ve franky baba bize uranyum dan gemi yapacak :gamyon:

Merry'nin son anlarında Usopp vs Luffy olmuştu. Şimdi Franky vs Luffy mi olacak?

Tabii ki de şaka bir yana Sunny yok olursa Franky kahrolur. Çok büyük umutlarla yapıldı o gemi. Ben hala Sunny'nin yok olacağını düşünmüyorum. Ama ciddi bir hasar alacaktır.

Zoro, silahlarını değiştiriyor, Luffy tekniklerini geliştiriyor, (Sanji yerinde sayıyor-nihahaha, hadi hadi tamam aşçılığını pekiştiriyor-), Usopp ve Nami alet adevatlarını bir üst modele geçiriyor vs. Franky neden yeni bir gemi üretmesin? :oleyo: Aklınıza böyle böyle sokayım.

Edit: Küfretmedim.

Keşke apaçi gemisi batsada kurtulsak. Ama maalesef o gemi batmayacak. Hele Franky yokken. O geminin batması demek Franky'nin hayalinin yok olması demek. Oda bunu yaptırmaz. Luffy'nin geleceği görmesinden kesit o çizimler. Geminin ciddi zararla adadan ayrılması da ortada ne Franky ne Usopp varken geminin tamir edilme durumunu da ortadan kaldırıyor. O zararla yola devam edemezler. Olay gerçek çıksa bile geminin işlevselliğini koruyacak bir şey olacaktır muhakkak.

Zoro, silahlarını değiştiriyor, Luffy tekniklerini geliştiriyor, (Sanji yerinde sayıyor-nihahaha, hadi hadi tamam aşçılığını pekiştiriyor-), Usopp ve Nami alet adevatlarını bir üst modele geçiriyor vs. Franky neden yeni bir gemi üretmesin? :oleyo: Aklınıza böyle böyle sokayım.
Ah ah Oda bey. Usopp olmasa Nami hala tahta çubukla milleti dövmeye çalışacaktı. Usopp sağ olsun iklim aygıtını kıza bir verdi bir anda Usopp'tan güçlü muamelesi gördü. Neden bunu yaptınız Oda bey neden :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık