Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami Mirage Tempo yaptı tüm gemiye, o arada gemi Wadatsumi'nin ağzına girdi ve derinliklere doğru yol almaya başladı.

Gemi battı sanılsın ve peşimizden gelinmesin diye bayrağı bıraktılar.

Arc'ın bitmesi lazım artık. Benden senaryo bu kadar çıktı :d

Yahu burayı bile yapamadı işte tek başına. Adam haklı çıktı daha neyini üsteliyoruz?
Defalarca sayıldı şans faktörleri ve Jimbei, Bege ve tayfaları olmasa zaten bitmişti her şey. Adamda Odanın kalemi mi var da tahmin etsin, yazsın, çizsin? Luffy yetişemedi her şeye, yapamadı, Sanji de haklı çıktı.

Bu ''Luffy her yere yetişir'' mantığı daha sonra da başımızı ağrıtacak belli. Tayfa Wanoya giderken karşılarına Kaido çıksa -ki ihtimal dahilinde- Luffy buradan oraya yetişir diye mi davranacak Zoro veya Law?
Marcolar dayak yerken ''dur la Luffy gelir'' diye bekliyorlar mı? Kaidou Momoları Zouyu ararken ''Luffy bi Baratie'ye gidip gelse de aramaya devam etsek uşaklar'' mı diyor? Luffy Ceasara bile paket oldu zamanında. Hatta Crocoya paket oldular tayfaca. Sanji ''kaptan halleder yeaa'' deyip başka işlerle mi uğraşacaktı?
Serinin anası aģlamış luffy luffy diye.Revirei olacak Luffy ile alakası yok ama bir şekilde buraya da dalacak bak görürsün. @Reiper demişti artık konsantre Luffy hikayesi okuyoruz diye.Çok doğru söylemiş.

@Raiden Luffy yakalanırsa Big mom bunu yer.Çark mark hikaye.2 komutanı avlamış organizasyonu mal etmiş adamın yedi sülalesine bile çark çevirtsen yemez.

Nami Mirage Tempo yaptı tüm gemiye, o arada gemi Wadatsumi'nin ağzına girdi ve derinliklere doğru yol almaya başladı.

Gemi battı sanılsın ve peşimizden gelinmesin diye bayrağı bıraktılar.

Arc'ın bitmesi lazım artık. Benden senaryo bu kadar çıktı :d
Arc'ı uzatmayı düşünmüyorsa Oda yapılabilecek en mantıklı hareketlerden biri olur söylediğin.

Serinin anası aģlamış luffy luffy diye.Revirei olacak Luffy ile alakası yok ama bir şekilde buraya da dalacak bak görürsün. @Reiper demişti artık konsantre Luffy hikayesi okuyoruz diye.Çok doğru söylemiş.

@Raiden Luffy yakalanırsa Big mom bunu yer.Çark mark hikaye.2 komutanı avlamış organizasyonu mal etmiş adamın yedi sülalesine bile çark çevirtsen yemez.
Normalde öyle de bir ihtimal yakalanırlar ise Bigmom yiyemez. Ana karakter ölürse seri biter xD

Adam ölüyü diriltti hemi de üstüne bir beşi bir yerde takmadığı pastayla ki aynı adam kendi kaptanına çamur içinde yemek yedirdi ;hala Sanji savunuyorsunuz

Koca Ana çok rahatsız edici bir karakter ya. Oda başarılı bir kötü karakter yaratmış. Yaptığı tüm bu zalimliklerin ciddiyetinin farkında değilmiş gibi bir tavır takınması (büyük ihtimalle cidden farkında değil) ve genel olarak eylemlerini "iyilik" yolunda yaptığına inanması karakteri benim açımdan daha da katlanılmaz yapıyor. Çocukluğunun gösterildiği bölümlerden beri tiksiniyorum bu kadından. Çocuksu tavırları, gerizekalılığı ve orantısız gücü ile birleşince böyle bir manyak ortaya çıkıyor. Çocukken köyü yaktığında onu öldürmeye çalışan dev çok haklıydı. Çocuk formundaki bir şeytandan başka bir şey değil. Hala da öyle. Kesinlikle zamanında yok edilmesi gerekiyordu. Arkadaşlarını ve annesini farkında olmadan yiyebilen birinden bahsediyoruz. Şimdi de gelmiş geçmiş en iyi pastayı yedikten hemen sonra, oyun oynarmışçasına şarkı söyleyip bizimkileri vurduruyor. İstemeden yapıyormuş gibi (özellikle küçükken) gözükmesinin bir önemi yok. Böyle bir insana kimse yardım edemez. :/
Hatırladım da Chrollo Lucifer de orkestra yönetir gibi katliama eşlik ediyordu:D

-

BM'nin çocuksuluğu havada kaldı bana göre. Çocukken iyi niyetinin altı çiziliyordu şimdi ise bilinçli olarak, zarar verdiğinin farkında olarak bunları yapıyor. Bir şekilde özüne dönecek diye düşünmüştüm. Bunun yerine BM hala aynı çocuk iyilik yaptığını sanıyor teması işlenirse yemem, hoşuma gitmez. Açıkça kişiliği değişmiş kötü bir insan olmuş iyi kalpli canavar.

Bizimkilerin kurtulması için adaya kodamanlardan birinin geleceği çok büyük ihtimal artık benim gözümde. Asıl soru şu: Adaya bir kodaman gelirse BM düşer mi düşmez mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık