Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro şimdiye kadar derede kurbağa yakaliyordu. Sanji ise okyanusta köpekbalıklarıya boğuşmaya çalışıyor. İkisini birbirine karıştırmayalım :(

Bana göre artık o canavar 3lüden değil artık onun yerine Jinbei geldi.
Dayanıklılık konusunda Vergo örneğine katılmıyorum. Sanji hasarlı bi vücutla dövüştü orada ve çatlayan kemik de ilk değil. Zaten fibulaydı galiba çatlayan da. Nami içindeyken oksijensiz kalmış bi vücut var ortada. Buna rağmen Vergoyu püskürtmeyi başarmıştır.
Benim gözümde biriniz hemen gömmüş Sanjiyi, diğeriniz kemik dayanıklılığına etki etmeyen bir dezavantajdan bahsetmiş :D Benim görüşüm tam bu iki yorum arasında işte :/
Şaka bir yana hepimiz subjektif bakıyoruz olaya aslında. Olanı kabul etmek lazım.

Kim işte isim ver? Yonkou tayfası deyip duruyorsun madem, Sanjinin yenemeyeceği hangi yonkou adamına galip geldi Zoro? Ezikleyenler sadece uzun bi vs göremediler diye atıp tutuyor.

Nedeni ne olursa olsun Prometheus ilk defa yara alıyor. Zeus bölünüyor. Smoothienin yanıbaşından poneglyph kopyası alınıyor ve Katakurinin gözü önünde çok değerli bi eşya parçalanıyor.
Hasar vermedi dediğin BigMomın kendisine sadece hasar vermiyor ve Nami direkt öfkeli orduya karşı BigMomın bulutlarını kullanıyor. Crackerın ana gücünü etkisiz kılıyor. Gemiye saldırdığında da yaptığı atak BigMomı oyalayabiliyor.
Bobbin peşinde olsa ne olacak? Sanji vurup Luffy'ye koşuyor. En fazla 2 tane daha çakar.
Oven Daifuku çarpıması önemli değil demek nasıl bi mantık?
İyi Sanji bıraksaydı Daifuku Sunny'yi bölsün, Carrotu parçalasın. Müttefik olan hatta BigMoma yem olup uzaklara götüren Şifon Ovenin elinde ölsün. Ne ala memleket!
Sanji bu adamlara belli amaçlarla, mecbur kaldığı için saldırıyor ve amacına da ulaşıyor. Şifonu kurtardıktan sonra kimliğini açığa çıkarıp, pastayı dolayısıyla tayfayı tehlikeye atıp ''dur la Oven ölümüne dövüşelim'' diyecek hali yok. Cinden gemiyi kurtarınca gidip Daifuku ve Smootieye mi dalacak durduk yere? Amacına ulaşmış ve iş bitmiş.

Dayanıklılık konusunda Vergo örneğine katılmıyorum. Sanji hasarlı bi vücutla dövüştü orada ve çatlayan kemik de ilk değil. Zaten fibulaydı galiba çatlayan da. Nami içindeyken oksijensiz kalmış bi vücut var ortada. Buna rağmen Vergoyu püskürtmeyi başarmıştır.
Ben tayfanın faydalarından dövüş gücünden bahsediyorum çarpışması önemli değil derken abartmışım kabul ediyorum ama gördüğümüz Sanji ne Ovenı ne de Daifukuyu yenecek güçte değil tayfada iki yılllık arada Luffy ve Zoro dışında güçsüz kalmış öyle olmasaydı her arc müttefiklerin yardımına gerek kalmazdı millet Doffynin tayfasına çöp diyor ama bizim tayfada pek farklı değil şu an bile dövüşsek Luffy ve Zoro dışında Doffynin tayfasından güçlü diyebileceğimiz kişileri ancak Luffy,Zoro ve Jinbei yener tabi teke tek dövüşte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık