Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında renkleri sıkıntılı. Parlak, koyu renkler var adamlarda anlaşılmıyor. Raisinin kullandığı yerde Oven de kullanır.

Haki çizimleri de koyu ve parlak gösteriliyor genelde.
Aynen. Oven'in eldivenleri de siyah ya, o arada haki kullanmışsa bile fark etmemiş olabiliriz. Bir de bilerek kullanmamış olabilirler. Adamlar o kadar güçlü ki karşısındakilere haki açmayı uygun görmemişlerdir. Bu biraz daha mantıklı geldi bana.

Yalnız uzun zamandır ilk defa yorumları takip eder oldum doff arcı olduğu gibi bu son mangada takip eder oldum oda sen bu işi biliyorsun .d

Eğer cidden bir sonraki bölüm hiçbir şey göstermeden olay kapanır da tayfa kaçmış olursa, bu kaçış Hasır Şapkaların değil E. Oda'nın kaçışı olur heralde. Arcla iligili bütün sıkıntılı durumları olduğu gibi bırakıp bir de sonunu bağlarken de işin kolayına kaçmış olacak.

Eğer cidden bir sonraki bölüm hiçbir şey göstermeden olay kapanır da tayfa kaçmış olursa, bu kaçış Hasır Şapkaların değil E. Oda'nın kaçışı olur heralde. Arcla iligili bütün sıkıntılı durumları olduğu gibi bırakıp bir de sonunu bağlarken de işin kolayına kaçmış olacak.
Aklıma gelen şöyle açıkçası;

Arc bitti ve tayfa oradan kaçacak elbette ama muhtemelen ciddi sorunlarla beraber oradan çıkacaklar. Bunu da daha sonra göstermeyi tercih edebilir E. Oda.

Mesela, Sunny'in yarısı patlamıştır? Bizimkiler yakalanmıştır ve çark çevrilmiştir, Luffy hayatından 30 yılını vermiştir mesela, ya da Jinbei ölmüştür?

Gibi şeyler yani... Çünkü bölümün ismi ve kendisi gerçekten bir final bölümü gibi duruyor.

Wadatsumi Sunny'yi denizin içine çekmiş bence. Ayrıca gemi bombadan darbe almış sanırım (bayrak is olmuş belli ki darbeden dolayı ateş çıkmış) ama adam ağacından yapıldığı için Sunny'ye bir şey olmamıştır diye düşünüyorum. Savaş alanını geçtikten sonra Wadatsumi gemiyi yüzeye çıkarır ve arc tamamen biter artık sanırım.

Not: Yorumların hepsini okumadan bu teoriyi ortaya attım çalma gibi bir durum yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık