Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca Ana pastayı yiyince lezzetine bayılacağını hepimiz adımız gibi biliyorduk. Buna rağmen ne güzel çizmiş ki adam okurken çok hoşuma gitti :D Helal olsun.

Sayıyı şunun eşliğinde bir kez daha okudum. Efsane oldu resmen, adı bile bu bölümün içeriğiyle çok uyumlu bir ost. :/ Tekrardan harika bir sayı diyorum. Hadi lan Toei, bir kez olsun yanılt beni de adam akıllı çıkar şu bölümü gözünü seveyim.

Germa delik deşik olurken mermi sesi gelmemesi lazım arkada paso BM nin şarkısı olmalı umarım böyle detaylara dikkat ederler.

Bu kadın seriye mükemmel bir renk kattı, arkın da Big Mom'ın da tasarımından ve işlenişinden çok memnun kaldım. Bölüme tam anlamıyla bayıldım!

Yalnız 2 hafta önce Oven çöptü şimdi çöpleri toplayan belediye görevlisi gibi oldu :D Adam terfi etti buna da şükür.

Oven çöp değil. Çok hantal bir karakter. Ama defans sağlam.
Aynen. Tek eksiği haki. O da olsa muazzam bir gücü olurdu.

Bu arada yukarıdaki yorumumda Oven'e çöp diyenlere atıfta bulundum. Yoksa ben hiçbir karaktere ''çöp'' terimini kullanmam. Oven gayet güçlü bir karakter.

Aynen. Tek eksiği haki. O da olsa muazzam bir gücü olurdu.

Bu arada yukarıdaki yorumumda Oven'e çöp diyenlere atıfta bulundum. Yoksa ben hiçbir karaktere ''çöp'' terimini kullanmam. Oven gayet güçlü bir karakter.
Sağ üstteki haki çarpışması olabilir mi?
Yok ya Sanjiyi farketmedi bile.
B. hakisi vardır bence. Meyve gücü ve eldiveni yüzünden emin olamıyorum.

Sağ üstteki haki çarpışması olabilir mi?
Yok ya Sanjiyi farketmedi bile.
B. hakisi vardır bence. Meyve gücü ve eldiveni yüzünden emin olamıyorum.
Silahlanma vardır belki ama nedense hiç kullanmadı. Bunlardan daha alt rütbelerde bile silahlanma var ama Peros, Smoothie, Daifuku, Oven vs. gibi üst rütbeli karakterlerde haki göremedik. Eğer varsa niye kullandırtmadı Oda anlam veremedim :/

Silahlanma vardır belki ama nedense hiç kullanmadı. Bunlardan daha alt rütbelerde bile silahlanma var ama Peros, Smoothie, Daifuku, Oven vs. gibi üst rütbeli karakterlerde haki göremedik. Eğer varsa niye kullandırtmadı Oda anlam veremedim :/
Aslında renkleri sıkıntılı. Parlak, koyu renkler var adamlarda anlaşılmıyor. Raisinin kullandığı yerde Oven de kullanır.

Haki çizimleri de koyu ve parlak gösteriliyor genelde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık