Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu tatlının şerefine bir güzellik yapacak herhalde BM, bizimkilere. Cezayı hafifletir biraz.

Bu arada Oven'ın tekniği iyi, deniz savaşlarında iş yapar. Marineford'da buzları falan eritirdi mesela

Şu tatlının şerefine bir güzellik yapacak herhalde BM, bizimkilere. Cezayı hafifletir biraz.

Bu arada Oven'ın tekniği iyi, deniz savaşlarında iş yapar. Marineford'da buzları falan eritirdi mesela
Sanji'nin yaptığını bilmiyor ki. Diğer çocuklar pastayı Pudding ve Chiffon'un yaptığını sanıyorlar.

Bölüm gayet iyi, BM' nin tavrı ve tayfasının müzikle senkronize bir şekilde kabus gibi düşmana çökmeleri çok çok iyi yansıtılmış. Bölümün tek sıkıntısı Sunny-go sahnesi, o sahne iyi anlatılamamış. Benim gibi bir çok kişi, bunun gerçek olmadığını da düşünüyor.

Patlama olayına ilişkin ise, Luffy geleceği gördüyse iyi bir güç gösterisi olacak. Yok eğer başka bir şey çıkmayacak ve gemi gerçekten patladıysa şimdiye okuduğum en iyi yüzün katsayılı bölümü olacak. Bu da mümkün değil. Aksi halde arc uzar. Luffy, Sunny-go'yu kaybederse mümkün değil kaçmayı düşünmez. Ölümüne BM'yle uğraşır. Bayıldıysa da kendine geldiğinde geri döner. Bu da mümkün değil, henüz çapı yetmez. Kaido arcın yaklaştığı çok aşikar.

Ben Zoro olsaydım şu olanları duyduktan sonra tayfaya asla dönmezdim. Çok net söylüyorum kesinlikle dönmezdim.
Ki benim bildiğim Zoro da aynısını yapar. Hazır Wano arcı da geliyor kılıç laneti vs.derken bir anda Luffy’nin yeni düşmanı Zoro olacak. Aha şuraya yazıyorum.
Sen Zoro'yu çok yanlış tanımışsın. BM gibi deli bir karının bölgesine giriyorsun ve ciddi bir zarar görmeden çıkıyorsun, bunun üzerine eleştiriliyorsun. Gömerler hacı, bildiğin Shinsekai korsanları bu şekilde konuşanları gömerler.

O adaya bir Yonkou yada Amiral filosu gelse ciddi kayıp vermeden çıkamaz. Ki bize sunulan Roger olayı da bariz ortada. Hasır Şapkalar, Oda balıyla adadan çıkıyor yoksa çoktan mezarları kazılmıştı. Zoro da haberleri okuyunca ben niye gitmedim diye ciddi şekilde üzülecektir.

Sanji olayına da ses çıkartmaz, boşuna abartmayın. Ortada Nami olayı veya örneği var. Naminin olayı ile Sanji olayı arasında fark ne ki?

Bu bölümde gördük ki lowluk da Sanji'de genetikmiş, sadece mallık değil. Nerde o Germa'nın bilmemkaç bin kişi devirişi ve Luffy'i kurtarışı, nerde bu bölüm...

Benim de dikkatimi çekti. Analarının aklı yerinde olmadan başlarına bir sürü felaket geldi. Doğal olarak bir çöküntü ruh haline girdiler. Boşboğaz Brulee'de sağ olsun millet de ne akıl ne motive bıraktı. Tam her şeyin bittiğini düşündükleri sırada anaları kendine geldi ve hepsi bir anda normale döndü. Çok iyi kısımlardı kesinlikle :good:
Öyle. Bir kez daha gördük ki bütün sistemi imparator ayakta tutuyor. Tayfa ne kadar güçlü olursa olsun bu durum değişmez görüntüsü var net bir şekilde.

Kapakta Pedro, herkese uzak ve arkası dönük bir şekilde ileriye bakıyor. Oda burada bize Pedronun öldüğünü ve cennetten bizimkilerin maceralarını izleyeceğini söylüyor diyemeyiz çünkü arkası dönük xd Yalnız ilginç bir detaydır ki Pedronun üstünde durduğu ağacın altında Chopperin hemşire manitası var. Kafasında healı işaret eden "+" şapkasıyla hem de :D Velhasıl kelam bu kapağa göre Pedro iyileşecek, iyileşti ya da iyileşiyor.

Zou arcından beri @Chaos Bringer ile Zouda bir hain olduğu konusunda konuşuyorduk. Benim de Naminin yem olarak kullandığı paraya Sicilian-dono taparmışcasına bakması dikkatimi çekti. Biliyosunuz ki Pedro ile sürekli rekabet içinde olan bir eleman bu. Ve bu tür serilerde iyi/kötü zıtlığı vardır. Yani demek istediğim biz ya da ben ilk baş Pedroyu hain olarak düşündük. Fedakarlığı ile bu ihtimali aldı götürdü. Rekabet ettiği Sicilianın hain olma ihtimali var. Şüpheli davranışları, kapakta yem olarak kullanılan paraya manidar gözlerle bakması ve hain gözüyle baktığımız Pedro ile rekabet içerisinde olması...

Luffy balina yakalamış ve onu çekerken zorlanıyor. Bu balina Laboon'u hatırlatıyor bize belkide onu temsil etmek için çizmiştir Oda bilemeyiz.

En sağ köşede Timsah var. Bu Totlanda girdiğimiz de Pedronun konuştuğu Timsah olabilir. Pedro kurtulduysa kesin bu eleman kurtarmıştır demedi demeyin.

Kapakta son dikkat çeken şey Bepo ve diğer silahşörlerin gemiye binmesi. Law'da ortalıkta yok belki geminin içindedir? o_O
Bepo, Luffy temsili parmağı ile ileriyi gösteriyor. Yani 2 hafta sonra Luffy'nin parmağıyla gösterdiği şey şuan kapakta gördüğümüz kalp korsanları ve iki silahşör olabilir.

Ananın pastayı yedikten sonraki suratı efsane :D

Bu sayfada orta panelde ceketinin üstünde gül olan eleman Ananın iyileştiğine memnun olmamış aksine sinirlenmiş gibi bir yüz takınmış. Yani Totland'da Ana ölsünde bizde özgürlüğümüze kavuşalım diyen insanlarda var. Ya da o eleman özel birisi ama sanmıyorum.

Oven anlaşılan ayna dünyasına girip Katakurinin halini görmüş ve gerçekten Luffy'nin Katakuriyi yendiğini anlamış.

Bu sayfada Big Mom şarkı söylerken Oda bize çok büyük bir spoiler veriyor sanki? :

Sol alt kare; "Böyle bir aroma uğruna mezardan bile kalkar bir ceset"
Buradan şunları çıkarabiliriz:

1- Big Mom, Carmel Ana ve diğer arkadaşlarını yediğinin farkında bu yüzden akli dengesi daha çok bozulmuş.
2- Carmel Ana gölge meyvesinin karakter ve güç paylaşımında olduğu gibi ortaya çıkacak.
3- Pedro ölmedi ya da öldü tekrar dirildi.

1.seçeneğe kesin gözüyle bakabiliriz çünkü bu sayfada resmen Carmel Anaya midesine inen ılık ılık pasta tadını soruyor LinLin;

Judgenin karşısında iki kişi var. Sağdaki Snackta soldakini çıkaramadım.

Big Momun şarkı söylemesi ve söylediği sözlerin okuduğumuz sayfa karaleri ile birebir cuk diye oturması tüyleri diken diken etti. Güzel bölümdü ben beğendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık