Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 9 Kızıl Kın Güç Dengesi

En güçlü Kızıl Kın sizce kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    277
Tam zoan halindeki haline bile üstün gelmeyen adamın neyine hibrit açacak hocam ?

Yani Jack mi üstün geldi? Adam son çare olarak zehir kullanıyor, ama hybrid açmıyor. Anlıyorum. Olayları böyle görmeden düz bir şekilde yorumlarsak; Wb ve Roger dövüşünde de Wb deprem meyvesini kullanmadı o zaman. Hakisiyle bile denkti. Hakiyle üstün gelmeyen adama meyve gücünü mü kullanacak? xd Senin mantığına göre kabul etmen gerek reis bunu.

Jack o dövüşte gayet hybrid form açmış olabilir.

Yani Jack mi üstün geldi? Adam son çare olarak zehir kullanıyor, ama hybrid açmıyor. Anlıyorum. Olayları böyle görmeden düz bir şekilde yorumlarsak; Wb ve Roger dövüşünde de Wb deprem meyvesini kullanmadı o zaman. Hakisiyle bile denkti. Hakiyle üstün gelmeyen adama meyve gücünü mü kullanacak? xd Senin mantığına göre kabul etmen gerek reis bunu.
Nasıl yani WB'nin meyve üstünlüğü varsa Roger'da da her şeyin sesini duyma,h.haki üstünlüğü var denilerek argüman üretilebilir gayet.Jack dediğin adam kendisini boydan boya yaran adam için bile hibrit açmıyor.Adam psikopat yani.Queen de gitti tam zoan haline geçti Linlin karşısında.Oda adamların hibrit formunu özellikle saklıyor gibi duruyor bana kalırsa.

Ashura, Denjiro, Kawamatsu, Inu ve Neko'nun epey güçlü oldukları açık. Çok yakın da olsalar en güçlüleri az farkla Ashura olsa gerek, bire birde Jack'i alacağını düşünüyorum.

Not: Sulong Inu + Sulong Neko, Kaido'yu zorlar.

Asıl sıkıntı Kinemon. Liderleri olmasına rağmen yukarıdakiler kadar güçlü olmadığını biliyoruz.

Yine de çok boş çıkmaması gerek. Hem çok cool da bir kılıç tekniği var yanarlı dönerli. Ama güçlü çıkarsa küfür ederim. Madem güçlü onlar için her şeylerini ortaya koyan Hasır Şapkalara şu ana kadar neden bir hayrı dokunmadı. Dressrosa'da Doflamingo kılığına girip(kabul komikti o haliyle :D) boş boş dolanacağına en azından biraz savaşsaydı; Trebol'a, Pica'ya falan atlasaydı. Neyse, kısacası boş adamlar çıkmayacaklar muhtemelen ama şu an en güçsüzleri Kinemon, Kanjuro, Raizo üçlüsü gibi duruyor. Kiku'yu ise nereye koyacağımdan tam emin olamıyorum, Vergo'yu falan alır ama bir süpernovayı alamaz gibi geliyor.

Edit: Şu listemde Dokuz Kın'a da yer vermiştim, o yüzden buraya bırakayım seviyelerin daha net görülmesi açısından.

Nasıl yani WB'nin meyve üstünlüğü varsa Roger'da da her şeyin sesini duyma,h.haki üstünlüğü var denilerek argüman üretilebilir gayet.Jack dediğin adam kendisini boydan boya yaran adam için bile hibrit açmıyor.Adam psikopat yani.Queen de gitti tam zoan haline geçti Linlin karşısında.Oda adamların hibrit formunu özellikle saklıyor gibi duruyor bana kalırsa.
Anlamadın değil mi? Sen yazmadın mı tam zoan haline üstünlük kurmamış adama mı hybrid formunu açacak diye? Ben de mangada görmeden böyle fikir yürütüyorsan haki'de eşit olan Wb o zaman Roger karşısında meyve gücünü kullanmamıştır diye yazıyorum. :hhh: Neyse konu bu değil zaten. Mantığının yanlış olduğunu göstermek için yazmıştım. Konuyu baltalamaya gerek yok o yüzden.

Bak kendin yazmışsın devamında Queen, Big Mom karşısında bile açmadı diye. One Piece güç konularında çok tutarlı bir seri değil. Inu ve Neko gayet Jack'in hybrid formuyla savaşabilirdi. Mangada aksi yok. En azından ben görmedim, gören varsa gösterebilir.

Anlamadın değil mi? Sen yazmadın mı tam zoan haline üstünlük kurmamış adama mı hybrid formunu açacak diye? Ben de mangada görmeden böyle fikir yürütüyorsan haki'de eşit olan Wb o zaman Roger karşısında meyve gücünü kullanmamıştır diye yazıyorum. :hhh: Neyse konu bu değil zaten. Mantığının yanlış olduğunu göstermek için yazmıştım. Konuyu baltalamaya gerek yok o yüzden.

Bak kendin yazmışsın devamında Queen, Big Mom karşısında bile açmadı diye. One Piece güç konularında çok tutarlı bir seri değil. Inu ve Neko gayet Jack'in hybrid formuyla savaşabilirdi. Mangada aksi yok. En azından ben görmedim, gören varsa gösterebilir.
Sen de beni anlamamışsın gibi gözüküyor ama :D WB Roger mantığı ile İnu-Neko vs Jack mantığı aynı değil.WB'nin göstermediği bir şey olduğu bariz iken Roger'ın da göstermediği bir şey olduğu bariz.Bunu İnu ve Neko için kullanamıyorsun ama Jack için kullanabiliyorsun değil mi :D Sulong hallerini de demeye gerek istedikleri zaman olabildikleri bir şey bile değil iken bide.Queen dediğin kişi kendisiyle arasında uçurum olan birisine bile kurgu gereği en güçlü haliyle dalmıyorsa ona nazaran aralarındaki farkın çok daha az olduğu Jack'in minklere karşı olan savaşında hibrit açmaması gayet normal.

Denjiro Oden kapısında titrek titrek gezerken Ashura Kuri’nin kralıydı.20 sene sonrada çok bişey değişmemiştir
Ashura-Denjiro-Kawamatsu ama aralarında çok fark olacağını sanmıyorum

Gücleri birbirine çok yakın gibi ama Ashura Oden'e direkt biat etmeyen tek kişi oluşuyla dikkat çekiyor. Ayrıca Kediyle Köpeğin günlerce dövüşüp çizemediği adamı tek seferde yarması, Kediyle Köpekten güçlü olduğunu düşünmem için yeterli.

Geriye Denjiro ve Kavamatsu kaldı, bu ikisi benim için belirsizliğini koruyor ama her durumda geleceğe gönderilen dört kından güçlüdürler.

Evet, en güçlüleri Ashura'dır. Arkadan da Denjiro, Kedi, Köpek ve Kavamatsu gelir, bu dörtlü arasında bir sıralama yapamıyorum.

Asıl sıkıntı Kinemon. Liderleri olmasına rağmen yukarıdakiler kadar güçlü olmadığını biliyoruz.

Yine de çok boş çıkmaması gerek. Hem çok cool da bir kılıç tekniği var yanarlı dönerli. Ama güçlü çıkarsa küfür ederim. Madem güçlü onlar için her şeylerini ortaya koyan Hasır Şapkalara şu ana kadar neden bir hayrı dokunmadı. Dressrosa'da Doflamingo kılığına girip(kabul komikti o haliyle :D) boş boş dolanacağına en azından biraz savaşsaydı; Trebol'a, Pica'ya falan atlasaydı. Neyse, kısacası boş adamlar çıkmayacaklar muhtemelen ama şu an en güçsüzleri Kinemon, Kanjuro, Raizo üçlüsü gibi duruyor. Kiku'yu ise nereye koyacağımdan tam emin olamıyorum, Vergo'yu falan alır ama bir süpernovayı alamaz gibi geliyor.

Edit: Şu listemde Dokuz Kın'a da yer vermiştim, o yüzden buraya bırakayım seviyelerin daha net görülmesi açısından.
Gençliklerinde Kin'emon gerçekten de en güçlüleriymiş de şimdi 20 yıl sonra biz çok güçlenip seni geçtik diyorlar sanki nispet yapar gibi. Sen hala aynısın, yani gücün değişmedi ama biz güçlenip seni geçtik gibi.
Ama ortada bir gençlik faktörü var. Kin de bunu vurguluyor.

Kin'in hiç aktif dövüşe katılmaması, Oda'nın saklama gayesinden geliyor. Her bulunduğu arkta bir hallere sokup ciddi kavgalardan uzak tuttu adamı. Wano'da fırtına estirirse kimse şaşırmasın. Ashura hayatta ve haydutluk yapıp sürekli başa bela olmasına rağmen Orochi'nin en korktuğu Kın nihayetinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık