Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 9 Kızıl Kın Güç Dengesi

En güçlü Kızıl Kın sizce kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    277
CP ajanlarını Robin bile başka bir seviyeler diye anlattı. İzou ikisine de ayar çekmişti ama ikiye bir olunca anca birini indirebildi.

Akazaya'lara sallamanın sana hiçbir faydası yok. Adamlar gayette sağlam.bir güce sahipler. Tabi ki bizim tayfa üyelerinin iki yılda göstereceği yükselişi onlardan beklemiyorum. O yüzden boşa geçen 20 yılı ellerinden alınmasaydı acaba ne kadar daha gelişirlerdi diye soruyorum.
Sağlam filan değiller. 9 kişi şamar oğlanı oldular. Aralarından 1 2 sağ kol 1 2de sol kol seviyesi adam çıksa zaten indirirlerdi Kaido'yu ryou bildikleri için. Vasıfları bu kadarmış :D

İlla bir yerden bağlıyon Zoro'ya bitmiyor kuyruk acın :D
Üstü halde değiller tam o seviyedeler. Hayallerle yaşayabilirsin istersen hepsine Kaido'nun meyvesinden ver gene bir şey olmaz bunlardan :D
Kuyruk acım niye olsun ya? Ben Zoro'yu çok seviyorum zaten. Bu seriye yıllar önce Star'da bakmıştım. Uzun yıllar aklımda üç kılıç kullanan yeşil saçlı korsan kalmıştı. Seriye yeniden başladığımda bile onun için başladım. Ben Zoro'ya hakkını veriyorum. Siz fazla abarttığınız için benim yorumlarda Zoro'yu aşağıladığımı sanıyorsunuz!

Çok net üstünler hele Ashura biçti geçti. Denjiro'nun da Ashura'dan geri kalır bir yanı yoktu o gemiyi ikiye böldüğünde gördük. Neko ve İnu 12 saat boyunca Jack'la kapışıyordu onlarda gayet sağlam mücadele veriyordu. Antik Mamut meyvesi sayesinde sağlam bir dayanıklılığı vardı.

Kaido'nun meyvesinden ver var ya serinin tozunu bile attırırlar.

Hadi meyve verme 20 yıl boyunca birbirleriyle antrenman yapsınlar yine her türlü şu seviyelerinden çok daha farklı bir seviyede olurlardı.

Sağlam filan değiller. 9 kişi şamar oğlanı oldular. Aralarından 1 2 sağ kol 1 2de sol kol seviyesi adam çıksa zaten indirirlerdi Kaido'yu ryou bildikleri için. Vasıfları bu kadarmış :D
Kaido bir iki tane sağ kol bir iki tane sol kola inecek adamsa niye Luffy, Yamato, Law, Kid, Zoro, Killer gibi heriflerin gücü yetmedi sorabilir miyim?:bilmem:

Kuyruk acım niye olsun ya? Ben Zoro'yu çok seviyorum zaten. Bu seriye yıllar önce Star'da bakmıştım. Uzun yıllar aklımda üç kılıç kullanan yeşil saçlı korsan kalmıştı. Seriye yeniden başladığımda bile onun için başladım. Ben Zoro'ya hakkını veriyorum. Siz fazla abarttığınız için benim yorumlarda Zoro'yu aşağıladığımı sanıyorsunuz!

Çok net üstünler hele Ashura biçti geçti. Denjiro'nun da Ashura'dan geri kalır bir yanı yoktu o gemiyi ikiye böldüğünde gördük. Neko ve İnu 12 saat boyunca Jack'la kapışıyordu onlarda gayet sağlam mücadele veriyordu. Antik Mamut meyvesi sayesinde sağlam bir dayanıklılığı vardı.

Kaido'nun meyvesinden ver var ya serinin tozunu bile attırırlar.

Hadi meyve verme 20 yıl boyunca birbirleriyle antrenman yapsınlar yine her türlü şu seviyelerinden çok daha farklı bir seviyede olurlardı.
Biçmesi bir şey değiştirmiyor karakterin özelliği yıkılmaması zaten. Yapsalarmış abi antreman Denjiro Orochi'nin adamı olucağını Kaido'nun adamı olsaymış tutan mı vardı sanki? Ashura da yatmasaymış 20 sene.

Sulong Inu ve Neko gayet 2. Komutan ediyor
Neko'nun Sulong formunda fiziksel gücü ne kadar iyi ki ejderha formundaki Kaido'ya alttan bir vuruyor Kaido'nun kafası bulutlara çıkıyor.

Ben anlamıyorum bu adamlara nasıl vasıfsız diyorlar. Raizo gibi bir adam var eğer gücünün hakkını verse o yeteneğiyle parşömenin içine yıldırımlar, magma, ateş, buz, rüzgar gibi birçok yetenek koyarak Kaido'yu kötü bir biçimde yaralayabilirdi. Hiç değilse bütün ateşli saldırılarını parşömenleyip geri iade etse o bile yeter. Ben bu adamların kaybettiği o yirmi yıllık süreyi büyük bir adada birbirleriyle antrenman yaparak geçirmesiyle bile çok daha iyi seviyelere geleceklerini savunuyorum.

Kaido bir iki tane sağ kol bir iki tane sol kola inecek adamsa niye Luffy, Yamato, Law, Kid, Zoro, Killer gibi heriflerin gücü yetmedi sorabilir miyim?:bilmem:
Çok basit bu adamlar ryou biliyor yani içten hasar verebilirler. Yani Ashura ve Denjiro yc1 seviyesi olsa Neko ve İnu da yc2 olsa alabilirlerdi Kaido'yu ki daha diğerleri var.
Çatıda Luffy yc1
Zoro nerdeyse yc1
Law Kid yc2
Killer yc3 seviyesiydi ve Big Mom da vardı. Ryou hakiyi bir Luffy kullanabiliyordu. Kılıç sayesinde Zoro da bu açığı kapatıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık