Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmom son hali nasıl acaba? Kadın en son bir deri bir kemik kalmıştı. Pastayı yese bile bir anda eski şişman ve güçlü haline dönmeyebilir. Mutlu ama zayıf bir Bigmom çıkabilir karşımıza tabi bayılmazsa...
Böyle bir şey okudum, doğru mu bilmiyorum: Son halinden daha zayıfmış. Kafası küçülmüş biraz. Elmacık kemikleri ve burnu iyice belirgin hale gelmiş. Salyaları akıyormuş.

Süt içince anında kemik ve dişin iyileştiği seri bu :D
O biraz espri amaçlı ya. Kilo konusu öyle olamaz bence.
Eski zayıf haline dönüşeceğini düşünüyorum.

Keşke...

Böyle bir şey okudum, doğru mu bilmiyorum: Son halinden daha zayıfmış. Kafası küçülmüş biraz. Elmacık kemikleri ve burnu iyice belirgin hale gelmiş. Salyaları akıyormuş.
Daha da zayiflasa ölecek zaten.

Benim aklıma da doğrudan bu geldi. Sanji bu adamla gayet kapışabiliyordu, hatta Sanji'nin haki kullandığını görünce şaşırdı. Ama bunlar gücünü kabul etmesi için yetmiyor işte. Ya Sanji bu adamı temiz bir dövecek ya da bunu döven birisini dövüp aradaki farkı gözüne sokacak. Burada "başarısızlık" demesi özellikle önemli. Sanji'de o teknoloji işe yaramadı, doğru. Fakat Sanji her şeyin teknoloji olmadığını göstermeli. Zeff'in sözü malûm. Sanji'nin Zeff'e baba dediği de malûm. Un var, şeker var, artık helva yapılmalı diye düşünüyorum. Çok güzel sahneler çıkabilir. Ama işte Sanji söz konusu olunca Oda'ya güvenemiyor insan.
Babasıyla bu saatten sonra kapışmaz ama vinsmokeların takıldı bir yerde sanji devreye girecektir. Sanji, babasına ders vermeden arc bitmemeli eğer öyle olursa saçma olur.

Çok önemli gelişmeler yok galiba.Sadece pastada zehir olmamasına şaşıracaklar.Ben olsam bende şaşırırım %100 konulması lazım Bege haklı ama Sanji işte.Korsanlık adamın ilk önceliği değil ve korsan bu adam.Böyle şeyler hoşuma gitmiyor ama yapacak birşey yok.
Korsan olunca milletin yemeğine zehir mi koyman gerekiyor yani :S Korsan olmanın şartı mıdır bu :( Korsan olunca istediğini istediğin gibi yaparsın, Bege zehir istiyor, Sanji istemiyor sıkıntı ne şimdi bunda :S

Yada mesela tüm rakiplerini öldürmen mi lazım :S Bazen çıkarların uyuşunca anlaşırsın, bazen de çıkarların için öldürürsün, zevk için işkence eder, alaya alırsın falan. Ne bileyim.

Judge'dan pastanın etkisini arttıracak sözler. Bir de Koca Ana ruh meyvesini kaybediyormuş. Sonuçta meyveyi eski sahibini yiyerek aldı. Yiyeceği bu şey ruh meyvesini kaybetmesine sebep olur mu, olmaz tabi ama belli de olmaz şimdi.

Korsan olunca milletin yemeğine zehir mi koyman gerekiyor yani :S Korsan olmanın şartı mıdır bu :( Korsan olunca istediğini istediğin gibi yaparsın, Bege zehir istiyor, Sanji istemiyor sıkıntı ne şimdi bunda :S

Yada mesela tüm rakiplerini öldürmen mi lazım :S Bazen çıkarların uyuşunca anlaşırsın, bazen de çıkarların için öldürürsün, zevk için işkence eder, alaya alırsın falan. Ne bileyim.
Öyle deme korsan olunca insanları dilediğin gibi katletme hakkın bile oluyormuş.Kimse seni yargılayamazmış.

Judge'dan pastanın etkisini arttıracak sözler. Bir de Koca Ana ruh meyvesini kaybediyormuş. Sonuçta meyveyi eski sahibini yiyerek aldı. Yiyeceği bu şey ruh meyvesini kaybetmesine sebep olur mu, olmaz tabi ama belli de olmaz şimdi.
Kullanıcı ölmeden meyve vücudu terk etmez. Sadece meyvenin etkisi geçebilir. Sugar bayıldığında oyuncakların tekrar insan olması gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık