Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her arcın son bölümlerinde olan klasik kaçış bölümlerinden biri.

Luffy'nin Judge'ın söylediklerine verdiği tepki güzeldi, aptallığın ve bilgeliğin güzel bir harmanı olan eski Luffy'den bir esinti görmek hoş oldu.

Balık adam korsanları Jimbe'ye bağlılıklarını devam ettirip filomuza katılacak görünüşe göre.

Sanji cini durdurarak yine bir güç gösterisi yaptı. Oda bir coşturuyor bir rezil ediyor adamı. Daifuku ile vs atsa kazanır ama vs olmayacak artık diye düşünüyorum. Sumuşi ve Snack için araya sokuşturacak ne kaldı acaba? Belki de Sumuşi gelen güçlü birinin tanıtımında ezilmek için saklanıyordur. Yakışır vasıfsıza.

Coup de burst için kola takviyesi yapılmıştı gibi hatırlıyorum. Her an tayfa uçuşa geçebilir.

Şimdi BM pastayı yiyecek gelecek bölüm. Yiyince kendinden geçecek. Acaba o zaman gücü iptal olacak mı?

Aldığı ruhlar geri dönerse;
1-Pedro'ya 50 yıl ömrü geri dönünce bir şekilde hayata dönebilir. Oda'nın öldüğünü çok net göstermemesi hala aklımın bir kenarında soru işareti olarak duruyor. Ben kıyamayıp döndüreceğini düşünüyorum. Pell bile dönmüşken...

2-Bu bölümde halk ilk defa yaşam sürelerinden verdikleri halde korunamadıklarından bahsetti. Böyle bir rahatsızlık görmüş olmamız bunun da çözüleceğini düşündürüyor. Şimdiye kadar Luffy'nin uğradığı tüm adalar huzura kavuştu. Bu ülkede halk memnundu sanki ama artık değil gibi görünüyor.

3-BM'nin çöken sistemi ruh verdiklerinin de gitmesi ile iyice yerle bir olacak. Muhtemel bir hükümet ya da yonkou saldırısı ile seriye veda edeceğini düşündüğüm BM'yi ve kalan oluşumunu temizlemek daha kolay hale gelecek.

Eğer denizciler gelirse BM korsanlarını Germa ile birlikte yok edip sonra onlara Reverie için eşlik edebilirler.

900 geliyor hadi bakalım Oda sürprizlerini bekliyoruz :)

Edit: Stussy'den yine bahsedilmiş. Kaçmış olması haber uçuracağının göstergesi. Denizciler geliyor mu yoksa :)

Morgans sayesinde bu kez Luffy'nin yaptıkları gizli kalmayacak. Rekor ödül gelebilir.
Caramel ananın dönüşünü ve denizciler gelirse Green Bull'un yonkou adasına gelebileceğini eklememişsin hocam.

Morgans sayesinde bu kez Luffy'nin yaptıkları gizli kalmayacak. Rekor ödül gelebilir.
Aynı beklentideyim rekor ödül bekliyorum beklentim 900 m civarı.Şuan potansiyel açısından en büyük tehlike yonkonun adasını yerle bir edip iki önemli adamını indirmesiyle luffy oldu.Empati yapacak olsam ve ödül koyacak olsam bu adamın başına olabilecek en büyük ödülü koyarım çünkü hızlı gelişimi,soy ağacı, potansiyeli ve şuana kadar yaptıkları ile çok ama çok büyük tehdit monkey d. luffy.

O kadar konuşuldu bosuna uzatıyorsun,gereksiz bölümler var diye eleştirildi Oda.Sonra tam kacacakları sıra 900. bölüm geliyor ve editör Oda 900.bölümü çiziyor diye canlı yayın yapıyor.

Ya tüm bu uzatmalar çok önemli bir olayı 900 e denk getirmek için yapıldıysa:fool:

Sanjinin cini durdurduğu sahneyi biraz daha epic çizebilirdi sanki çünkü sanji neredeyse hiç belli olmuyor. Bu arada vergoya karşı ayağı çatlayan sanjinin bu saldırıyı rahat durdurması vergo karşılaşmasında önceden hırpalanmış olduğunun göstergesidir.

Jimbein tepkisi güzeldi. Hayret jimbe güldü.

Bu arada nasıl kaçacaklar merak ediyorum çünkü germa ve pekoms hala adadan çıkmadı. Onları normalde geride bırakmamaları lazım.

Balık adamların ihaneti ilginç oldu. Anlaşma olmaz ya da pudding devreye girmezse...

Big mom brulee'nin yeteneğini kullanarak BAA'yı Luffy kılığında yıktırabilir.
Belki Luffy big mom'ın yapacağı hamleye yönelik kendisi yıkmak zorunda kalabilir.
Balık adasını luffy yok edecek, yerle bir hale getirecek. Çünkü balıkadamların su altında yaşamak zorunda olmadan karada yaşamalarını sağlayacak. BAlıkadamların istediği de buydu diğer insanlardan ayrı tutulmamak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık