Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olayı çözdüm sanji 2 yıl çalışma zamanında
Salça yapmayı öğrendi domatesleri ayağıyla ezince artık ayakları ile de yemek yaptığı için tekme işini bıraktı. Bunu neden düşünemedik biz yahu ?:hmm:

Olayı çözdüm sanji 2 yıl çalışma zamanında
Salça yapmayı öğrendi domatesleri ayağıyla ezince artık ayakları ile de yemek yaptığı için tekme işini bıraktı. Bunu neden düşünemedik biz yahu ?:hmm:
Ya biz onu yıllar boyunca tartıştık ve senin birkaç saniyede bulduğun çözüme ulaştık fakat Sanji tüm düşüncelerimizi aynen şu şekilde yardı geçti.

Bu bölüme Sanji üzerinden bakılmamalı aslında.Bölümde Sanji'nin kardeşleri sırayla Sanji'ye yardım ediyorlar.Oda kardeşlerin arayı yapıyor ve güçlerini gösteriyor haftaya Judge de Sanjiye bir iki yardım eder sonra Sanji'ye şov yaptırır(yaptır artık be). Ve haftaya kapakta Oimo ve Kashi mi olacak acaba :confused: Tek kapak kaldı iki dev kaldı.

Bu bölüme Sanji üzerinden bakılmamalı aslında.Bölümde Sanji'nin kardeşleri sırayla Sanji'ye yardım ediyorlar.Oda kardeşlerin arayı yapıyor ve güçlerini gösteriyor haftaya Judge de Sanjiye bir iki yardım eder sonra Sanji'ye şov yaptırır(yaptır artık be). Ve haftaya kapakta Oimo ve Kashi mi olacak acaba :confused: Tek kapak kaldı iki dev kaldı.
Oimo ve Kashi olmaz. Eiri ve Goldberg olacak büyük ihtimal.

Yalnız cidden çok vasat BM tayfası. Şöyle 7. Güçlü elemanı Sanjiden baskın gözüküyor.Hatta Bmnin kendisi inanılmaz ezik. Çizik almıyor bir kere kadın eğer çizik alsaydı zoro bile alırdı. Kesinlikle Gemma veya Luffy güçlü değil Bm korsanları ezik. Çünkü kafamda böyle kurdum eğer yanılırsam ilerde Oda sıvıyordur ben haksız çıkamam.
Fanı olduğum karakter tüm Bm tayfasını yer . Seride kendisine denk korsan tayfası yok gibi gözüküyor ama bunlar hep 2 sene sonraki aranın sonuçları. Mesela Croco şuan gözükse 1 milyar eder. Sağ kol olur. Mr 1 falan 800 m eder crackerla kapışırlar. Zaten cracker bana kalırsa galdinonun hallicesi.
Yorumların %60 ı böyle
Helal olsun :alkis::sapkali::sapkali::sapkali::sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık