Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Phoenix
Gemileri yakma hemen sadece yemek yapacaktır falan diye. :/

@Daredewill
Yangına körükle gitme hemen ya. :D
Öyle deme Musti. Pastayla adam bayıltıyor :D

@Master of Puppets

Karaktere verdiği değerle ilgili sanırım. Örneğin PH'de Law bunlara arkadan daldı ve kalplerini söktü. O sırada bizimkiler Law'un meyvesini bilmiyorlardı. Yani bu duruma düşmelerinin mâkul bir gerekçesi de var ama neden Sanji?

Zoro'ya mümkün mertebe karizma kasıyor. Monet çöp. Zoro'nun onu yenmesi çok doğal. Fakat nasıl yeniyor malum. Çöpü yenerken bile karizma kasıyor.

Son düzenleme:
Ben de o ihtimalden yürüdüm zaten. Ama Brulee serbest kalmadan yada ölmeden nasıl çıkacak ordan :S
Brule öyle bir durumda ödleklik ederek ya da Kata abim yardım etsin diyerek ayna dünyasına girer, orada kalır.

Kata'nın liderliği için nedenim şu, bizimkiler burada ada halkını kurtaracak bir şey yapmadı. Ya da halktan mazlum birilerine yardım etmedi. Hasır şapka bayrağı çekmeleri için bir neden yok. Kata kendi bayrağını çekip son savaşta müttefik olarak gelir gibi düşündüm. Sonuçta bu adalar sahipsiz kalmayacak.

Kusura bakma dostum. Oven'ın göremeyeceği hızda hareket ettiğini savunduğunuz Sanji ki o Sanji'nin üzerinde görece çok daha ağır Chiffon vardı, burda şöyle bir duruma düşüyor? Oven neredeyse yakalıyordu Sanji'yi.
Oda yaz çizdiğini unutuyor ya da o sıra savunduğumuz gibi Sanji'nin varlığından bile haberdar olmaması olayı farkettiren bir ayrıntıydı.

Her şeyi geçtim. İçim acıdı lan Niji'nin Sanji'ye vitaminsiz diyip o hızla kabağı çizdirirsin demesi. Sen kimsin Aşçıya şekil yapıyon?:S
Fandaş adam çizdiğini unutmuş işte, savunduğunuz diye bir şey yok, Oven hıyarı kendine vuranı göremedi, hem de tam suratının dibinden vurdu ama bu bölüm tosbağa olmuş Sanji. Oda diyecen geçecen işte.

Bölüm için yorumum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 45)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık