Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'de koka olmadığına inanıyorum artık İso. :S Luffy mermi yemesin diye kolunu siper ediyor ama koka basmıyor. Ne iştir bu?
Rezillik.

Duyguların, ruhun öneminden bahsedilen yerde ruhsuz herifler mermileri kolayca engellerken bu gerçek manada insan olan şahıs koka yapıp mermiye kafa atamıyor. Nerede lan o ruhun faydası? O ruh sayesinde haki var ama haki, teknolojiye üstünlük sağlayamadı. Bu minvalde bir mesaj verilmeliydi diye düşünüyorum.

Hatırlarsın Zeff reisin Krieg için söylediği "Binlerce silah da kuşanmış olsa, bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamaz." şeklinde bir sözü vardı.

Rezillik.

Duyguların, ruhun öneminden bahsedilen yerde ruhsuz herifler mermileri kolayca engellerken bu gerçek manada insan olan şahıs koka yapıp mermiye kafa atamıyor. Nerede lan o ruhun faydası? O ruh sayesinde haki var ama haki, teknolojiye üstünlük sağlayamadı. Bu minvalde bir mesaj verilmeliydi diye düşünüyorum.

Hatırlarsın Zeff reisin Krieg için söylediği "Binlerce silah da kuşanmış olsa, bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamaz." şeklinde bir sözü vardı.
Sanırım bu mesajı 8 yıldır veriyor, adamın hiç koka kullandığını görmedik.

Rezillik.

Bellamy eziğinin bile koka bastığı bir ortamda Sanji de basabilmeliydi. Önceki arc'larda haki basılacak şartlar yoktu pek ama şu bölümlerde görmeliydik en azından.

Bellamy eziğinin bile koka bastığı bir ortamda Sanji de basabilmeliydi. Önceki arc'larda haki basılacak şartlar yoktu pek ama şu bölümlerde görmeliydik en azından.
Öyle. Yoksa Tashigi'de de b.haki var. Bir farkı olsaydı bari. Bakalım bitime az kaldı. Belki de cidden herifi bitirmek istiyordur. Sadece yemek falan yaptıracaktır.

Yok onu demiyorum. Koka kullandırıp bu teknoloji delisi adamlara Zeff'in verdiği mesajı verebilmeliydi. Hakisi ne fark yarattı bu lavuklara? Onlar gelip kurtardı.
Herkes hikaye,özveri mözveri diyor da, bunu Sanji'nin karizmasını çizdirerek yapmak zorunda değil. Zamanında Zoro kafasını Kuma'ya sunduğunda öne fırlayınca da özveri örneğinde bulundurup karizmasını 20'ye katlıyordu, lakin burada durum farklı. Gayet şov yapıp, yardım almak zorunda kalabilirdi. Ama yok, Sanji'yi illaki ezikleyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 47)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık