Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İvankov devrimci ya ve uzun süre dragonun yanındaydı belki ordan birşeyler görüp sanjiye göstermiştir :)
Ha o zaman olmaması için bir sebep yok da Iva-chan da o potansiyel var mı ki :D
Sanji güzel şeyler yapacak ya bak daha bölümü okumadım. Yere düşerlerken Luffy'e kalkan olmuş diyorlar bir bakayım hem :D

Ha o zaman olmaması için bir sebep yok da Iva-chan da o potansiyel var mı ki :D
Sanji güzel şeyler yapacak ya bak daha bölümü okumadım. Yere düşerlerken Luffy'e kalkan olmuş diyorlar bir bakayım hem :D
Aynen etten duvar oldu bu bölüm :D ivankovun çok güçlü olduğunu bende düşünmüyorum ama dövüş bilgisi ve zekası fazladır yani hoca olarak iyidir bence.

Oven direkt pirokinezi yapıyor. Böyle bir meyvenin bu kadar alt kademede harcanması yakışık almamış. En azından Üç Tatlı Komutanı'ndan biri Oven olmalıydı. X2 (2003) filminde Magneto, Pyro'ya "You are a god among insects." demişti. (Link)

Pirokinezi demişken şunları da ekleyelim:
Firestarter (1984), silah yerine kurşun ısıtma sahnesi: (Link)
Firestarter (1984), ısı kalkanı ve Gōkakyū no Jutsu sahneleri: (Link)

Oven direkt pirokinezi yapıyor. Böyle bir meyvenin bu kadar alt kademede harcanması yakışık almamış. En azından Üç Tatlı Komutanı'ndan biri Oven olmalıydı. X2 (2003) filminde Magneto, Pyro'ya "You are a god among insects." demişti. (Link)

Pirokinezi demişken şunları da ekleyelim:
Firestarter (1984), silah yerine kurşun ısıtma sahnesi: (Link)
Firestarter (1984), ısı kalkanı ve Gōkakyū no Jutsu sahneleri: (Link)
Oven komutan değil ama en az komutan kadar güçlü bir karakter. Vito bu adamlardan canavar diye bahsetti. Meyvesinin harcandığını düşünmüyorum. Eğer bu meyve sıradan birinde olsaydı dediklerine katılabilirdim ama Oven gibi üst kademe bir adamda olması bence çok iyi olmuş.

sanjiyi eskiden çok severdim niyeyse bende artık o imajı vermiyor sıkıntı ya benim empati yoksunluğumdan ya da sanjiden :D
germanın girişi çok iyiydi o gemilerin uçuş paneli film sahnesi gibi geldi gözüme bastım çok iyiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık