Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksini iddia etmedim. Tekrar kullanabilir durumda olduğunu söyledim. Lakin 10 dakikalık bir dinlenmeden sonra, King Kong Gun vurabilen bir Luffy, Kral Haki de kullanabilir. Ki daha fazla zaman geçti.
Ben bitti dediğimi hatırlamıyorum. Ayrıca senin hesaplanmanla Kata'nın verdiği hasar ile Dof'unkini aynı kabul etmiş oluruz. Halbuki Luffy orada sadece hakisi bittiği için o hale gelmişken burada üstüne bir ton dayak yedi.

Ayrıca senin hesaplanmanla Kata'nın verdiği hasar ile Dof'unkini aynı kabul etmiş oluruz.
Luffy Doflamingo ile dövüştüğü zaman ile aynı dayanıklılığa sahip değil. Bu söylediğiniz, Lucci ile Doflamingo Luffy'e aynı hasarı verdi demek gibi bir şey. Luffy dövüş sonlarında uyur. Çok uyur.
Halbuki Luffy orada sadece hakisi bittiği için o hale gelmişken burada üstüne bir ton dayak yedi.
Luffy Dördüncü Vites vasıtasıyla hakisini tükettiğine 10 dakika boyunca haki kullanamıyor. Bitkin bir görünüme de sahip olsa, kaçabileceğini iddia ettiği için ve Katakuri'den kaçabildiği için bunun doğruluğu şüphesizdir.
Olur da kalkarsa hakisini normal olarak kullanabilir.
Öte yandan üstteki mesajda belirttiğim gibi, "şayet" Luffy kalkarsa, haki kullanma sorunu yaşamayacağı için, Katakuri'den aldığı hasar dövüşmesine izin verirse, Haoshoku Haki kullanabilir vaziyette olacaktır. İlk alıntıladığım mesajınızda, Luffy'nin hakisinin kalmadığını iddia ettiğiniz kısımdı, benim de demek istediğim, Luffy'nin hakisinin kendisine döndüğüdür.
Luffy de haki mi kaldı :D
Ben bitti dediğimi hatırlamıyorum.
Eğer ilk alıntıladığım mesajınızda hakinin bittiğini savunmadıysanız, özür dilerim. Bu tartışmayı sürdürmenin de bir manası yok zira.

Luffy Doflamingo ile dövüştüğü zaman ile aynı dayanıklılığa sahip değil. Bu söylediğiniz, Lucci ile Doflamingo Luffy'e aynı hasarı verdi demek gibi bir şey. Luffy dövüş sonlarında uyur. Çok uyur.

Luffy Dördüncü Vites vasıtasıyla hakisini tükettiğine 10 dakika boyunca haki kullanamıyor. Bitkin bir görünüme de sahip olsa, kaçabileceğini iddia ettiği için ve Katakuri'den kaçabildiği için bunun doğruluğu şüphesizdir.

Öte yandan üstteki mesajda belirttiğim gibi, "şayet" Luffy kalkarsa, haki kullanma sorunu yaşamayacağı için, Katakuri'den aldığı hasar dövüşmesine izin verirse, Haoshoku Haki kullanabilir vaziyette olacaktır. İlk alıntıladığım mesajınızda, Luffy'nin hakisinin kalmadığını iddia ettiğiniz kısımdı, benim de demek istediğim, Luffy'nin hakisinin kendisine döndüğüdür.

Eğer ilk alıntıladığım mesajınızda hakinin bittiğini savunmadıysanız, özür dilerim. Bu tartışmayı sürdürmenin de bir manası yok zira.
Ohoo işimiz var. Hiç baştan anlatmayacağım. Her şeyi detaylı mı anlatmak lazım.

Haki biten bir şey midir? Oda çıkıp "kişinin iradesi zart zurt" dese, Luffy baya iradeli, öyleyse hakisi fazla diyebiliriz. Ancak bana kalırsa haki dediğimiz şey bedeni tüketiyorsa, aynı şekilde bedenin sağlığını da doğrudan etkiliyor. Yani nasıl ki enerji kullandıkça bitiyor ise, hakide öyle olabilir. Bence asıl önemli olan şey bu enerjinin nereden geldiği...

@God Anlatmaya karar verdim. Alt kısmı okumamıştım çünkü başkasına yazdın sandım. Başlayalım; Doflamingo Luffy g4 de iken zarar verebildi mi Luffy'e ki öncesinde de pek zarar vermedi. Bunun dayanıklı olmakla ilgisi yok. Ama Kata vssi öyle değil. Katakuri Luffy'e ciddi zarar verdi. Hani Dof da o tarz zarar verse dediğini düşünebilirim ama dayanıklılığı kıyaslayabileceğim bir şey yok. Şunu diyebilirim ama Luffy artık g4'ü daha uzun kullanırken bittiğinde daha az tahribatla ayrılabiliyor. Bu da geliştiğini gösterir.

H.haki neden herkes de yok da milyonda bir kişide var. Çünkü bu kişilerin potansiyeli fazla ve normal kişilere göre haki seviyeleri çok yüksek depo kapasite olarak. Ha. haki nasıl yapılıyor? Temel olarak ruhsal gücün dışa vurumu ile olduğuna göre fiziksel olarak da bitik Luffy nasıl yapacak o işi. Çünkü bu ruhsal bir güç ve Rayleigh'nin dediği gibi ruhunun dingin olması lazım. Luffy hem fiziksel hem ruhsal olarak yıpranmışken o iş zor yani.

Luffy de haki mi kaldı derken az kaldığını bitik durumda olduğunu kastetmiştim son olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık