Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydaaa. :S Zoro kadar olmasa da taşırmış biraz. :/
Kılıcın sadece ufak bi kısmını gördük şimdi. Zoronun da öyle her yeri kıvır kıvır değil. ;)
Editledim mesajı, tekrar bakınca fark ettim... Çakma Madar da adammış ama Sanji kan aldı bundan, hayır gelmez.
Sanjiden darbe yediyse haklısın. Oven de beş para etmez, bakma Pedroyu, Pekomsu falan yakmasına.

katakuri niye müttefik oldu birden yahu?
germa ilk ihanete uğrayan taraf zaten BM'ye karşı durmaları normal.
Brule rızası dışında alıkoyulmuş durumda. Meyve yeteneği ilizyonistr tarzı numarasını çözünce saf dışı kalmış oldu.
süpernovaların hepsi ayrı bir isyankardı zaten gerçekten bir korsanın altına girmeleri saçma olur bence.
Pekoms ve pudding'e tamam müttefik oldular sonradan diyebilirim sadece. Hatta sırf pekomsu müttefik yapmak için zou arc yapmayı düşünüyordu belki de editör dedi kırmızı poneyi ekleyelim diye. :D
Pudding desen o kadar işin arasında işlemeyi becerememesine veriyorum. Çok güzel alt yapı yetenek
ve ters köşe yaptıktan sonra birden uçurumdan atar gibi şaka karakterine indirgedi yapacak bir şey yok.

Tamam asıl sorun bütün eylemlerini luffy'e avantaj sağlayacak zamanlamayla yapmalarına kızıyorsunuz ama o kadarda olsun yahu ana karakter bu.

Benim derdim Sanjinin aha arc bitimine aylar, belki haftalar kala gerçek anlamda ne gibi bir eklentiyle buradan çıktığı sorusu. Tamam birini dövmesini, sağlam birilerini tepiklesin falan istemiyorum ama gerçekten şu arc'ın merkezkaç noktası olan Sanjiye ne katıldı? Bir şey katıldıysa da ben göremedim daha. En kötü ihtimalle Namiyle daha yakın olması gibi bir portre çizdi desem Sanjide bir karakter gelişimi göremedik mesela.

Edit: Carrot gibi bir karakter Sanjiden daha ön plandaydı şöyle bir düşündümde :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık