Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pekoms'un konuşmasından bir detaya takıldım ben.Sadece Pedro'nun sesini duyabiliyordum.Artık bu dünyada bana söz geçirebilecek kimse kalmadı diyor.Hayvanlara iradesiyle hükmedebilen Luffy muhtemelen Pekoms'un seylan formuna sözünü dinletecektir.
Valla buna razıyım, Pedro'yu diriltmesin de :(

Sanji ölsün ya...
Vallahi biraz dram falan olur bari zaten bir işe yaradığı yok.
Hatta şöyle olsun.
+Sanji;Hayalim all blueyu bulmaktı görmek nasip olmadı.(Ağzından kan gelir öksürür)
-Jimbei;Benimde hayalim oydu sanji bir gün bütün balıkadamların ve bütün deniz canlılarının olduğu o denizi ben de arıyordum.
+Sanji; O zaman hayalimi sana devrede bilirim.
-Jimbe; Olur zaten hamsi tava yapmayı falan da biliyorum.Hem aşçı olurum hemde dümene geçerim.

Sanji, Snack'i yenmeli. Diğerleri ne yaparsa yapsın umurumda değil ama Sanji oradaki en güçlü elemanı indirmeli. En olmadı Oven'ı indirsin. Bu kadar geri planda bırakılacak bir karakter değil Sanji. KK tayfasının en güçlü üç dövüşçüsünden biri olarak anılacak seri sonunda. Bir atılım yapmalı artık.

Sanji, Snack'i yenmeli. Diğerleri ne yaparsa yapsın umurumda değil ama Sanji oradaki en güçlü elemanı indirmeli. En olmadı Oven'ı indirsin. Bu kadar geri planda bırakılacak bir karakter değil Sanji. KK tayfasının en güçlü üç dövüşçüsünden biri olarak anılacak seri sonunda. Bir atılım yapmalı artık.
Sanji önce cini yensin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık