Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Oven'a vurduğu bölümde Sanji aşırı hızlı Luffy'den kalıpca nereden baksan 2 kat daha büyük olan Lola'yı aldı hiç kimse görmeden ordan çıkardı. Sanji aştı diyen arkadasları alalım sahneye. Bence Luffy elinde olsa bile sizin gibi beklentide olsaydım şu bölümü sorgulardım.
:( Germa'nın girişi için harcanacak bir karakter varsa bu Sanji'dir, bunu gömme malzemesi olarak kullanmak :(
Pelerinlerine haki basıp kalkan gibi kullanmışlar sanırım.
Bana da ses efektinden kurşunlar sekiyor gibi gelmişti.
Haki değil teknolojidir o :(
Teknoloji olsa duramazsın, sonuçta bunları delen mermi kullanıyordu BM korsanları.

:( Germa'nın girişi için harcanacak bir karakter varsa bu Sanji'dir, bunu gömme malzemesi olarak kullanmak :(

Bana da ses efektinden kurşunlar sekiyor gibi gelmişti.
Teknoloji olsa duramazsın, sonuçta bunları delen mermi kullanıyordu BM korsanları.
Onlara özel vardı ama burda o silahtan olduğunun bir belirtisi yok. Zaten germayı beklemiyorlardı.

Luffy : demek şovun 2 dk sürdü
Sanji : evet
Luffy : tamda senden beklediğim gibi
2 dk bile yoktur bu ne vasıfsızlık yahu :(

Neyse şunu da atayım buraya :(

Kapaktaki dev dayı Dorry Broggy tayfasının sağa sola savrulanlarındandır muhtemelen. Şu iki manyağı bulsa da Hajrudin, Elbaf arkına yetiştirse. :d
Eneies Lobby'deki devler napmıştı en son hatırlamıyorum ama aramaya çıkmışlarsa onlar bulmuştur şimdiye.

Germa düdükleri de hep böyle fırsat oluşunca ortaya çıkıp poz kesiyorlar. Oven girse tam başına düzler hepsini.

Katakuri’nin rüzgarından ölüyorlardı bir ara neredeyse şimdi gelmişler artistlik yapıyorlar. Hiçbiri şey beklemiyorum bu Germadan.

Ben sevdim bölümü. Biraz daha yoğun aksiyon olsa daha da iyi olurdu ama buna da şükür.

"Koskoca yonkou tayfasında hiç mi skywalk bilen yok?" diyenler iyi baksın. :/ Gömmeye yer aramayın bir daha. :artiz:

Germa'dan hiç beklentim yok ama gene de güzel bir giriş yaptıklarını kabul etmem gerekir.

Gelelim Sanji'ye. Napsın olm adam? Güçlü bir sürü adam var orada. Kolay mı öyle alıp gitmek? Ne bekleniyor bilemedim ki.

-Sanji: Demek sen kazandın?
-Luffy: Yeap.
-Sanji: Tam da senden beklendiği gibi.

Bu konuşmayı ise yazmam gerekiyordu. :rolleyes:
Hiç mi yok dedik ama, gemi kaçarken tavşan dümen kırarken mal gibi çaresiz kaldılar. O zaman yoktu şimdi öğrenmişler.

Sanji iyiyice Vasıfsız oldu. Lufy'nin normal hali orayı dağıtır kaçardı. G4 kullanmadan.

Pekoms o ayna dünyasına nasıl girdi onu gösterseler güzel olurdu.Luffy nin Sanjiyi görünce uykuya dalması güzel sahne olmuş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık