Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar temeli olmayan iddialar. İstese öyle bir form verir ki lastiğin şöyle özelliği var der bir şekilde yolunu bulur. Koskoca seriye sadece Luffy için haki kavramı getirdi demek çok saçma geliyor bana. Mangaka'nın elini kolunu bağlıyonuz resmen.:) Adam D. soyu der özel güçleri oluyor der yine bir şey yapar. Siz işleyiş tarzını sevmezsiniz orası ayrı ama adamın eli kolu bağlı değil. Olması da mümkün değil.
İşte onu yapar, bunu der yaparla olmaz bu işler. Bir hikaye yazıyorsun, her hikayenin belli dinamikleri, belli kuralları olmalıdır ve okuyucu/izleyici bunu en başından ya da başlardan itibaren bilmelidir.

E. Oda haki konusunu gerçekten çok sonradan icat ettiği apaçık ortada. Bunun sebebi de yine ortada. Lastik meyvesinin özel gücü lav tarafından erimez olmak gibi aptalca şeyler çıkartamayacağına göre, ya da D olmanın gücüdür bu derse, Luffy'nin bir öneminin kalmaması anlamına geleceğine göre, Luffy'i yine kendi el emeğiyle bu rakipleri yenmesi gerekiyordu ve işte haki mevzusu patlak verdi.

Şekilcilik deyince aklıma @Shakky ve @Monkey D. Dragon geldi.
Boş yapmayın bana, illa geçmişe gidip girdiğim tartışmaları, attığım mesajlarımı getireyim? Rezil ettirmesin kimse kendini, kendisi şekilci diye eskiden de boş yapıyordu bana, cevabını da veriyordum. Verdiğim cevabın çıktığını da bugün tasdikliyoruz. :cool:
En başından belli değildi yahu.:D Güçlü olduğu az çok belliydi de kişilik olarak böyle olması sürprizdi şimdi. Zaten bir ilk oldu. Luffy'nin düşmanına saygı duyduğu düşmanının da ona saygı duyduğu ilk dövüş bu oldu.
Benim için karakteri de en başından belliydi valla. Saygı duymasından değil ama prensiplere sahip olduğu barizdi. Çizilen imaj, tipinden öte, güç gösterisi, replikleri, üslubu vs tümüyle verildi.
Biz şekle değil kendini yaralamasına hasta olduk. :artiz: Görüntüye değil karakterine tav olduk!!!
Hakiki Kata'cılar, Kata gibi gözlem hakisine sahip olduğundan geleceği görebiliyor. Sizin gibi sıradan insanlar da anca dövüş esnasında idrak ediyor :artiz:

Boş yapmayın bana, illa geçmişe gidip girdiğim tartışmaları, attığım mesajlarımı getireyim? Rezil ettirmesin kimse kendini, kendisi şekilci diye eskiden de boş yapıyordu bana, cevabını da veriyordum. Verdiğim cevabın çıktığını da bugün tasdikliyoruz. :cool:

Benim için karakteri de en başından belliydi valla. Saygı duymasından değil ama prensiplere sahip olduğu barizdi. Çizilen imaj, tipinden öte, güç gösterisi, replikleri, üslubu vs tümüyle verildi.

Hakiki Kata'cılar, Kata gibi gözlem hakisine sahip olduğundan geleceği görebiliyor. Sizin gibi sıradan insanlar da anca dövüş esnasında idrak ediyor :artiz:
Kendini yakarsın kız, eski mesajlara bakma bence. :) Baya baya şekilci çıkıyordun oralarda hatırladığım kadarıyla.

Katanın ilk çıktığı bölümler hele eyvah eyvah! :oops:

Kendini yakarsın kız, eski mesajlara bakma bence. :) Baya baya şekilci çıkıyordun oralarda hatırladığım kadarıyla.

Katanın ilk çıktığı bölümler hele eyvah eyvah! :oops:
Ahahahah, neye çıkıyorum yahu? Şekilci dediğin karakterin meyvesine, ağzına tipsiz diyip savunanı şekilci diye eleştiren adamlar bunlar zamanında. Bu gözler neler neler gördü. Nereye şekilci çıkmışım? Girdiğim tartışmaları bana mı soruyorsun? Adamın her adımı benim lehime ilerlerken o sahnelerde kimlerle nasıl tartışmalara girdiğimi senden öğrenecek değilim. :gamyon:

Ahahahah şu dövüşe manga aleminin en iyisi diyorlardı yahahahahah :hhh:her yönden üstün adam dayak atmaktan yorulup yenildi ya la :hhh: senaryo uğruna sivamaya mahkum bu seri.

Bir de uzak geleceği görme muhabbeti çıkmış, he canım Naruto da Luffy ayarı geleceği görüyormuş Hokage olacam derken. En uzak geleceģi de Balta Elli Morgan görüyormuş çağ benim çağım diyordu reyiz. :hhh:
Hacı sen trollüyorsun, pek One Piece sevmiyorsun. Ben bayağı sinirliyim. Ulan geçen bölüm Kata Snakemane bariz bir üstünlük kurmadı mı? Herifin aldığı hasar sayılı. Luffy adama vurunca bile acı çekiyor. Kata muhteşem savunma atak yaptı. Böyle bir yenilgi nasıl olabilir? Bleach'de Ft'de bunlara laf eden adamlar buna alkış tutuyorsa ikiyüzlülüktür, herif seride önemli bir eşiği ana karaktere aştırırken böyle saçma bir dövüş çizebiliyor. Lan dövüşün başı kötü, ortası az kötü, geçen bölüm muhteşem, bu bölüm tamamen kötü, dövüş kötü oğlu kötü. Lucci dövüşü buna bin basar. Tam güç kullanan, yemek yemeyen Luffy yürüyüp gidiyor bir de.

Ahahahah, neye çıkıyorum yahu? Şekilci dediğin karakterin meyvesine, ağzına tipsiz diyip savunanı şekilci diye eleştiren adamlar bunlar zamanında. Bu gözler neler neler gördü. Nereye şekilci çıkmışım? Girdiğim tartışmaları bana mı soruyorsun? Adamın her adımı benim lehime ilerlerken o sahnelerde kimlerle nasıl tartışmalara girdiğimi senden öğrenecek değilim. :gamyon:
İlk bölümde bu görüntü üzerinden karaktere bahse girerim demiştin. Geçelim bunları. :)
Jelibonla birini öldürüyor diye acayip gaza gelmiştin.

La bu ne şimdi? Salıyom kobrayı modu normal g4'den güçsüz ve üstüne üstlük Kata çok darbe almadı. Gerçekten aşırı sıradan gözüken o saldırıylamı yenildi şimdi la? Vs devam eder diye bekliyordum ben. Ne salıyom kobrayı modunu sevdim ne son saldırısını ne de Oda'nın bu vsyi bitiriş şeklini. Bir Luffy vs Lucci olmak kolay değil.

Sanırım şapkaya da b.haki basıp ağzına atmış at ağızlı ısırırsa zarar veremesin diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık