Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın tamamı çıkacak olan bölüm gerçekten aşırı kritik bir önem taşıyor,

One Piece ya kendi çizgisini koruyarak devam edecek ya da Fairy Tale seviyesine inmiş olacak.

Bakalım.

Vallaha yazık. Tüm Kek ikinci yarıya para verilmez. Bir de Toriko'ya öyle böyle laf atarlar. Toriko, Bleach, Ft'ye laf atıp da bu bölüme alkış tutanlar ikiyüzlüdür gözümde.
Ahahahah şu dövüşe manga aleminin en iyisi diyorlardı yahahahahah :hhh:her yönden üstün adam dayak atmaktan yorulup yenildi ya la :hhh: senaryo uğruna sivamaya mahkum bu seri.

Bir de uzak geleceği görme muhabbeti çıkmış, he canım Naruto da Luffy ayarı geleceği görüyormuş Hokage olacam derken. En uzak geleceģi de Balta Elli Morgan görüyormuş çağ benim çağım diyordu reyiz. :hhh:

Ahahahah şu dövüşe manga aleminin en iyisi diyorlardı yahahahahah :hhh:her yönden üstün adam dayak atmaktan yorulup yenildi ya la :hhh: senaryo uğruna sivamaya mahkum bu seri.

Bir de uzak geleceği görme muhabbeti çıkmış, he canım Naruto da Luffy ayarı geleceği görüyormuş Hokage olacam derken. En uzak geleceģi de Balta Elli Morgan görüyormuş çağ benim çağım diyordu reyiz. :hhh:
Reiper bilirsin dostum seninle genellikle hiç aynı fikirde olmayız ama bu konuda sana hak vermeden duramayacağım.

Bu arada gerçekten bir Luffy sever olarak Luffy dövüşü izlemekten sıkıldım. Yahu niye doğru düzgün bir Sanji versus'u izlemiyoruz ki hiç?

Bu seri eskiden bu kadar Luffy odaklı değildi. Yeni Dünya'ya girdiklerinden beri sadece Luffy. Her şey Luffy. Only Luffy.

Bu arada gerçekten bir Luffy sever olarak Luffy dövüşü izlemekten sıkıldım. Yahu niye doğru düzgün bir Sanji versus'u izlemiyoruz ki hiç?

Bu seri eskiden bu kadar Luffy odaklı değildi. Yeni Dünya'ya girdiklerinden beri sadece Luffy. Her şey Luffy. Only Luffy.
Sanırım en çok katıldığım yorum bu olur bu seri için.

Neredeyse her hafta buna değiniyorum nihayet benim gibi düşünen biri çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık