Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam Lucci vs sini geride bıraktı diyecektim ama olmadı böyle bir son :(
Şapkayı koymasını bir tek ben mi yanlış buldum? Kata zaten kendi eliyle açmıştı ağzını. Adam karakter gelişimi yaşadı diye konuştuk o kadar. Yılan kız kardeşlerin köle mührünü kapatması gibi değil bu.
Aynen katııyorum.Oda ne çizdiğini unuttu :/

Oda yaptırırsa o da mecbur yapacak işte. :)

G4 Boundman atağı yiyince ne olduğunu anlayamayan, hızını bile takip edemeyen, zarar veremeyen Dof bile dayandı o saldırılara Kata da dayanırdı. :)
Dayandı dediğin adam da 3 vuruştan sonra full savunmaya geçiyor uyanış ile yanına yaklaştırmıyor :D

Şundan iki bölüm önce "Kritik bir saldırı savaş sonlandırır" denilmiş mi? Evet. Aksini iddia edeni görmedim ben buralarda.
Bundan 10 bölüm önce "Haki kullanıldıkça zayıflar" denilmiş mi? Evet. Bu adam 15 saattir haki kullanıyor Luffyi öldürmek için. Daha dün bölüm Mochi saldırısı yaparken armementi Luffynin armamenti çok harcadığı haline büründü. Birçok kişi de farketti zaten bu durumu.
Luffynin, formunun en güçlü saldırısını, zayıflamış bir adama gömünce kritik olmayacak da ne zaman kritik olacak?
Zamanında Luffy arenada dövüşünden Dofa kadar olan süreçte haki harcadı, zayıfladı deyince "YOOoEaaaaaaaaaaa" gibi sesler yükseliyordu.
Millet kafasına göre bir hikaye yazıyor, olan hintleri sırf kendi dogmalarından dolayı bir köşeye itiyor sonra "E. Oda sıvadı yeaaa" "Bu ne saçmalık yeaaa" demeye başlıyor. Bana gayet olmuş bir bölümken millet en kötüye basmaktan bahsediyor.Ne diyelim, basın abi :D Haklısınız, bi sizin kurduğunuz mantık doğruydu.
Canım benim.

Luffy'nin yumrukları G4 formunda Mike Tyson gibi tutturdumu sarsıntı yaşatıyor.
Devamı gelirse bayıltıyor rakibi...
Katanın tutturdugu kadar Luffy tuttursa yumrukları zaten şimdiye bitmişti dövüş arkadaşların dediği gibi.
İşe burda da bazı yetenekler ve farklılıklar + tecrübe ön plana çıkıyor.
Güzel bir vs oldu bana kalırsa böyle bitmesi de Rocky Balboa vari güzel bir ring savaşı gibi oldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık