Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödüller gücü yansıtmıyor. O yüzden çokta önemli değil hani. Snack 4. komutansa eğer en güçlü 4. en güçlüdür.

Biz 4 Tatlı Komutan en güçlüler diye bekliyorduk. Eğer öyle ise doğrudan ödülü güç ile ilişkilendirmek yanlış oluyor çünkü Perospero 700m. Ama böyle daha mantıklı oluyor gibi. Çünkü Smothie çapsızı Cracker'den güçlü gibi izlenim vermedi başından beri.

Eğer ki yok ödülleri direk güç sıralamasını gösteriyor deniliyor ise o zaman Perospero Komutan seviyesinde adam olur.
İşte ondan orada yaş faktörünü bekliyorum ben. Hem Perespero en büyükleri zirve ödülüdür bu hem de Snack hallice genç bir karakter çıkabilir.

Biz 4 Tatlı Komutan en güçlüler diye bekliyorduk. Eğer öyle ise doğrudan ödülü güç ile ilişkilendirmek yanlış oluyor çünkü Perospero 700m. Ama böyle daha mantıklı oluyor gibi. Çünkü Smothie çapsızı Cracker'den güçlü gibi izlenim vermedi başından beri.

Eğer ki yok ödülleri direk güç sıralamasını gösteriyor deniliyor ise o zaman Perospero Komutan seviyesinde adam olur.
Ödülün güç üzerine doğruluğu %100 değil zaten %70 oranında.Cracker daha güçlü olabilir tabikide hatta gerçek bedeni gözükmediği için belkide hakettiği ödülü daha fazladır fakat Smothienin hakkını yeme bence.Kız kendi vurdumduymazlığı yüzünden katılmadı olaylara.Şimdi gücünü göstersin sonra değerlendiririz.

O değil ekstra not: Dof temizinden 3. adam gücünde şuan gözümde.Crackera göre eksi ve artıları var kıyasladığım zaman fakat dengeliyorlar gibi birbirlerini.Luffy üzerinden kıyaslamak doğru olmaz birçok açıdan ikisini.Smothieyi görelim eğer tırt bir izlenim verirse bacımız sol kol derim Cracker ve Doflyye.

Luffy vs Katakuri'nin bir sonuca bağlanmayacağını düşünüyorum hala. Daha doğrusu ya savaş herhangi bir şekilde sonlanmadan kesilecek ya da Luffy ile Katakuri aynı anda yere düşecek, yani berabere kalacaklar.

Şöyle bir teorim var; serinin ilerleyen zamanlarında belki bir gazete haberiyle falan BM'nin herhangi bir sebepten ötürü öldüğünü öğreneceğiz ve organizasyonun başına Katakuri geçecek. Luffy ile Katakuri bir kez daha karşı karşıya gelecek ve Luffy o zaman bu dövüşü kazanacak.

Edit: BM'nin Teach tarafından düşürüleceğine inanıyorum. Ama bu durduk yere olacak bir şey olmaz. Teach haddiden fazla kurnaz bir karakter. BM'nin düşmesi ve yonkou sayısının 3'e düşmesi bütün dengeleri alt üst eder. Teach'in serinin sonlarına doğru dünya hükümetiyle iş birliği yapacağına dair teoriler mevcut. Hatta son büyük savaşın Hasır Şapka Korsanları ve Filosu vs Karasakal Korsanları & Dünya Hükümeti ittifağı şeklinde olacağını düşünüyorum.

Sanji dedi ya Katakuri ilk kez yenilgiyi tadacak diye. Kaçış yok Katakuri Luffy’e yenilecek.

Yılanın olayı şey. Adam zaten Mochi. Luffy bunu hüpletecek bir piton gibi. Önce etrafını saracak, sonra hüpletecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık