Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zamandir spoilera yorum yapmamistim ama boyle spoiler da ben daha gormedim. Su mangayi guncel olarak Rayleigh piyasaya ciktigindan beri okurum ama cidden boyle dolu bir bolum gormedim. Goren varsa da hatirlatsin lutfen.

Luffy sonunda G4’e geciyor umarim Kata cok kolay yenilmez bundan sonra. Bunu da guc dengesiyle ilgili degil sadece gecen bolumdeki kazandigi saygidan dolayi istiyorum.

Bazi arkadaslarin rahatsiz oldugu konu da acikliga kavusmus oldu. Luffy hic yoktan bir gunde gelecegi gorme yetenegi elde etmiyor iste. Rayleigh temeli ogrettigini ve bundan sonrasinin gercek savas tecrubesiyle gelecegini soylemisti. Rayleigh gibi adamin temel dedigi de bu olur zaten aksini bekleyende hata. :alkis:

Cidden hic beklemedigim kadar dolu bir bolum geliyor ama yazin bu dedigimi kenara, haftaya aradan once oyle bir cliffhanger gelecek ki keske gelecegi gorme yetenegimiz olsa diyecegiz. :fool:

Klasik luffy yine tam yenildi derken bir teknik çıkarır dof vs sinde oldugu gibi. Dof savaşında bekletmesi tamamen saçmalık adam kuş kafesi yapmış herkezi doğrayacak bu adam hala birşeyler saklıyor ..

Kata savaşın da da tayfası big mom tarafından ezilecek neredeyse bu hala gücünü saklıyor neyin kafası ki bu hayır lucci savaşında ki gibi azimle yense birşey demiyecem ama bu adam savaş yaparken teknik mi geliştiriyor aniden ?

Çok sevdiğim bir seri kötü yorum yapmak istemiyorum ama mantık da bir yere kadar bu gidişle luffy'nin alamayacağı kimse yok zaten. Artık nasıl bir enerjisi varsa, adam krakerle 10 saat dövüşüyor sonra yakalanıyor bir sürü olay daha oluyor sürekli uyanık o kadar da dayak yiyor ama enerjisi hala biraz da olsa var üstüne katayı da alacak yeni formu ile.

BM'den dayak yese şöyle 3 4 defa 5.ncisinde tekrar dinlenmeden karşısına tekrar çıkar bu sefer seni yenecem der (iman power is loading) ve G5 görürüz sonra BM yenilir..

Sai de gidecek miydi?
Birşekilde filonun tamamı olmasada bir kısmının yolu Wanoya düşecek sanırım. Luffy çağırmadan yani.

Bir de Zoro'yu uçuran kral da filodan olmasa da Tayfaya ve Rikuya yakın. O da katılabilir Reverie'ye.
Aynen yazdıktan sonra Sai de aklıma geldi.

Elizabello zaten Riku'ya beraber gitme teklifinde bulunmuştu sanırım.

Snake man büyük ihtimal Luffy hız konusunda avantaj sağlıyacak ...G4 boundmanda kolunu gerdirerek dehşet darbe gücü elde etti. Snakeman da hem hız hemde yılan şeklinde kendini gerdirerek güçlü kafa darbeleri yada ayak darbeleri elde edecek. Şeklini hayal edemiyorum belki kerten keleye daha çok benzeyecek bakalım göreceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık